Najczęściej zadawane pytania

Co w przypadku gdy zepsuje się prasowacz, który nie jest już po gwarancji?

Urządzenie należy odesłać do  serwisu:

Adres serwisu:
JERP GROUP
Porażyn 51
64-330 Opalenica
tel. 666 301 708

Do prasowacza należy dołączyć  krótki opis usterki i numer kontaktowy. Po ustaleniu kosztów naprawy serwis kontaktuje się z klientem.

Co w przypadku gdy zepsuje się prasowacz, który jest na gwarancji?

Należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta mailowo bok@prasowaczparowy.pl i poinformować o awarii urządzenia. Po prasowacz zostanie podstawiony kurier DPD.

Jaka jest różnica między Mini Prasowaczem EM-02, a Mini prasowaczem EM-04?

Różnice wynikają przede wszystkim z pojemności zbiornika, wydajności pracy oraz mocy.

Model EM-04 ma moc 1200 Wat, natomiast EM-02 800 Wat.

Ponadto model EM-04 posiada większy zbiornik na wodę – wystarcza na ok. 11 minut prasowania, w modelu EM-02 pojemność zbiornika pozwoli prasować 8 minut.

Dodatkowo model EM-04  wyposażony jest w dwie szczotki (czyszczącą i wygładzającą) oraz plastikową miarkę ułatwiającą wlewanie wody.

Czy paczki wysyłane są za granice?

Tak, w celu ustalenia kosztów wysyłki należy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta mailowo bok@prasowaczparowy.pl

Czy można zwrócić zakupiony prasowacz parowy?

Odstąpienie od umowy może nastąpić w terminie 14 dni od daty otrzymania prasowacza.

Polecamy przetestować sprzęt natychmiast po otrzymaniu przesyłki aby sprawdzić jego możliwości.

W przypadku zwrotu należy skontaktować się z naszą firmą i odesłać na swój koszt prasowacz w stanie niezmienionym z gwarancją i dowodem zakupu, oraz danymi do przelewu zwrotnego na adres:

JERP GROUP Sp. z o.o. sp. k.
Porażyn 51
64-330 Opalenica

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jak długa jest gwarancja na żelazka parowe SteaMaster?

  • Prasowacze parowe marki SteaMaster obejmuje dwuletnia gwarancja jakości na sprawne działanie sprzętu. Wyjątkiem jest zakup urządzenia na firmę (FAKTURA VAT) – wtedy obowiązuje 12-miesięczna gwarancja.
  • W ramach naszej oferty zapewniamy profesjonalny serwis pogwarancyjny. Niezależnie od tego kiedy kupiłeś prasowacz, możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.
  • Gwarancja nie obejmuje m.in. uszkodzeń mechanicznych, zakamienienia urządzenia i zakupu akcesoriów dodatkowych.

Jaka jest różnica między prasowaczem J01 a EM-101?

Różnice wynikają przede wszystkim z pojemności zbiornika, wydajności pracy, metodzie regulacji pary wodnej oraz konstrukcji grzałki.

Sprawdź szczegóły:

POJEMNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ
Pojemność modelu J01 to 1,3 l, natomiast prasowacza parowego EM-101 jest ponad dwukrotnie większa: 2,8 l. Co to oznacza?
Po napełnieniu zbiornika J01 urządzenie pracuje około 40 minut, natomiast napełnienie modelu EM-101 umożliwia 1,5 godziny ciągłego prasowania.

REGULACJA
Obydwa modele posiadają wygodną dwustopniową regulację. W modelu J01 jest to pokrętło skokowe, natomiast EM-101 posiada dwa włączniki znajdujące się z tyłu urządzenia.

GRZAŁKA
Obydwa modele zostały wyposażone w aluminiową grzałkę, jednak konstrukcja wykorzystana w prasowaczu parowym EM-101 jest wytrzymalsza.

Jaka jest różnica między prasowaczem EM-101 a EM-202?

Z pewnością zastanawiasz się, z czego wynika różnica w cenie. Chodzi o grzałkę, regulację mocy pary wodnej oraz pojemność zbiornika.
Sprawdź szczegóły:

GRZAŁKA
Model EM-101 jest wyposażony w grzałkę aluminiową, natomiast model EM-202 – w miedzianą. Miedziana grzałka charakteryzuje się lepszymi parametrami technicznymi, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała przy częstym korzystaniu z urządzenia.

REGULACJA
W modelu EM-101 moc pary wodnej reguluje się za pomocą włączników dwóch trybów – standardowego (mniejszy wyrzut pary) oraz intensywnego (większy wyrzut pary).
Żelazko parowe EM-202 posiada natomiast pokrętło regulacji mocy pary od 1000 do 1750 wat, dzięki czemu możesz elastycznie dostosowywać pracę urządzenia do swoich potrzeb.

ZBIORNIK
Zbiornik w modelu EM-101 ma 2,8 l pojemności natomiast modelu EM-202 aż 3 l.
Wszystkie dodatkowe elementy w obydwu urządzeniach są takie same.

Jak prasować żelazkiem parowym?

Prasowanie żelazkiem parowym SteaMaster jest bardzo proste:

  • Dotknij bezpośrednią materiał dyszą, a drugą ręką naciągnij prasowaną tkaninę – pamiętaj, że dobrze sprawdza się także prasowanie od wewnętrznej strony ubrania.
  • Podczas prasowania ubrań nie stosuj końcówki ze szczotką – bez niej odzież prasuje się o wiele efektywniej. Końcówka ze szczotką jest przeznaczona do prasowania i odświeżania mebli tapicerowanych, zabawek oraz grubych ubrań z długim włosiem.

Jakiej wody używać do prasowacza parowego?

Zalecamy, aby zbiorniki prasowaczy parowych SteaMaster napełniać wodą destylowaną lub demineralizowaną. Przestrzeganie tej zasady zapewnia długie i komfortowe użytkowanie.

UWAGA

Stosowanie wody z kranu powoduje zakamienienie urządzenia, czego konsekwencją są awarie, które nie są objęte gwarancją.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Chętnie pomożemy!

Zadzwoń do nas 666 301 708