Zastosowanie prasowaczy parowych

Podstawowe funkcje prasowaczy parowych.

Bezpieczny dla najdelikatniejszych tkanin. Z łatwością rozprasowuje falbany, bufki czy cekiny. Nie nabłyszcza prasowanego materiału. Przekonaj się sam jak działa prasowacz parowy SteaMaster!

ZOBACZ NASZE PRODUKTY
Charakterystyka

Zobacz co wyróżnia prasowacze SteaMaster

NIESAMOWICIE WYDAJNY
PROSTY W OBSŁUDZE
PRAKTYCZNY
STYLOWY DESIGN
KOMFORTOWY W UŻYCIU
Do czego możesz je użyć

Zastosowanie prasowaczy parowych

PRASOWANIE UBRAŃ

Prasowacz parowy, w przeciwieństwie do zwykłego żelazka, robi to szybciej, skuteczniej i bezpieczniej – nie przypala i nadaje się do wszystkich typów tkanin.

MATERACE I MEBLE TAPICEROWANE

Prasowacz parowy pomaga w szybki i łatwy sposób pozbyć się przykrych woni, a ponadto, pozwala meblom odzyskać ich pierwotną świeżość.

ODŚWIEŻANIE ODZIEŻY

Podczas codziennego funkcjonowania ubrania stykają się z różnymi zapachami – dym z papierosów, spaliny i inne nieprzyjemne zapachy z łatwością usunie para wodna!

DEZYNFEKCJA ZABAWEK I UBRANEK

Prasowacz parowy nadaje się idealnie do dezynfekcji zabawek – tradycyjne środki czyszczące mogą być szkodliwe, a co za tym idzie, z łatwością mogą przedostać się do organizmu dziecka.

POMOC W WALCE Z ROZTOCZAMI

Para wodna usuwa bakterie, które zadomowiły się w poduszkach, kocach, materacach, a także kołdrach i śpiworach. Prasowacz parowy skutecznie usuwa roztocza, dzięki czemu dba o zdrowy i spokojny sen.