O nas

PRASOWACZE PAROWE W WERSJI HI-TECH
Naszą reklamą jest satysfakcja klientów

SteaMaster to odpowiedź na potrzeby rynku i codzienne problemy każdego z nas. W naszych produktach łączymy zaawansowaną technologię, piękny wygląd i najwyższą jakość. Dzięki temu SteaMaster to idealny wybór dla klientów indywidualnych i biznesowych. Uważnie słuchamy sugestii, preferencji i wskazówek klientów i zamieniamy je w innowacyjne rozwiązania. Logo SteaMaster to symbol doskonałej jakości, a nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

OD 20 LAT WYZNACZAMY RYNKOWE TRENDY
Krótko o długiej historii

Najważniejsze wartości naszej marki to doświadczenie, wiedza i najwyższa jakość w rozsądnej cenie. To dzięki nim zdobyliśmy pozycję lidera w branży i, przede wszystkim, zaufanie klientów. Współpracujemy z ekspertami by jak najlepiej wykorzystywać parę wodną do uzyskania idealnie gładkich powierzchni bez niszczenia materiału. Jednak nie poprzestajemy na tym i ciągle dążymy do doskonałości, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość.

DYNAMICZNY ROZWÓJ Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ
Steamaster na biznesowej mapie Polski

Zajmujemy się sprzedażą prasowaczy parowych od 2009 roku. W tym czasie zdobyliśmy szerokie grono odbiorców detalicznych i hurtowych. Współpracujemy ze znanymi markami odzieżowymi, projektantami i salonami mody. O jakości naszych produktów i ich rosnącej popularności świadczą liczne publikacje w kolorowej prasie czy na kanałach social media. Prowadzimy sprzedaż internetową, maksymalnie ułatwiając zakupy naszym Klientom w całej Polsce i poza jej granicami.

MODELE DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB
Wybierz prasowacze parowe Steamaster

Sprawdź szczegóły naszej bogatej oferty i wybierz prasowacz parowy, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami już dziś. Serdecznie zapraszamy!