Prasowacze parowe ‐ Dla domu

Prasowacze parowe dla domu – szybkie i łatwe prasowanie

Wygładzanie ubrań, zasłon, firanek czy obrusów może zając sporo czasu – wiedzą o tym Ci śmiałkowie, którzy chociaż raz próbowali wyprasować wszystkie rzeczy leżące na dnie szafy za jednym razem. Na szczęście mamy sposób na szybkie, proste, a zarazem skuteczne prasowanie – prasowacz parowy dla domu. Dzięki niemu obowiązki zaczną zajmować Ci naprawdę niewiele czasu, a wolny czas zagospodarujesz dokładnie tak jak będziesz chciał. 

Prasowacze parowe idealne dla domu – poznaj nasze najlepsze modele

Model EM-101

Model EM-101 to flagowy produkt SteaMaster. Wyprasuje dokładnie wszystkie rodzaje tkanin i nie uszkodzi tym samym delikatnych materiałów sukienek czy bluzek. Prasowacz parowy pracuje nieprzerwanie przez 90 minut, posiada trzystopniową regulację mocy pary wodnej, a nagrzewa się jedynie w 45 sekund. 

Mini Prasowacz Parowy EM-04

Model EM-04 nazywany jest również mini prasowaczem plus. Doskonale sprawdzi się w roli tradycyjnego żelazka oraz deski. Wyróżnia się dokładnością, szybkością prasowania oraz kompaktowym kształtem. Rozgrzewa się jedynie przez 25 sekund. 

Prasowacz Parowy J-01

Model J-01 pracuje nieprzerwanie przez 60 minut, jest niewielki, a do tego dokładnie wyprasuje każdy rodzaj materiału – od bawełny po jedwab. Nagrzewa się tylko w 45 sekund. Posiada dwustopniową regulację mocy wyrzutu pary wodnej.