Prasowacze parowe ‐ Akcesoria

Akcesoria do prasowaczy parowych

W sklepie SteaMaster znajdziesz nie tylko profesjonalne prasowacze parowe do wygładzania ubrań w pionie, ale także akcesoria, które ułatwią Ci tę pracę. Możesz wybierać spośród różnego rodzaju artykułów.

Lejek silikonowy

Lejek silikonowy jest potrzebny do nalewania wody do zbiornika prasowacza parowego. Dzięki niemu precyzyjnie, bez zbędnych problemów nalejesz odpowiednią ilość płynu. Gadżet pasuje do każdego modelu urządzenia, łatwo się go myje oraz składa. Nie brudzi się ani nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Lejek został wyprodukowany w kolorze białym. 

Składany wieszak na ubrania

Nasze akcesoria do wieszania ubrań wyróżniają się swoją funkcjonalnością. Na składanym wieszaku powiesisz wszystkie rodzaje ubrań, niezależnie od ich rozmiaru, fasonu czy kroju. Przyda Ci się nie tylko w domu, ale także na wyjeździe prywatnym bądź służbowym. Składany wieszak na ubrania jest szczególnie polecany jako dodatek do parownicy steamer jiffy oraz mini prasowaczy.

Woreczek do przechowywania mini parownicy

Woreczek do przechowywania mini parownicy sprawdzi się jako zabezpieczenie dla najmniejszych urządzeń firmy SteaMaster. Dzięki niemu ochronisz głowicę przed zarysowaniami czy zabrudzeniami. Woreczek został uszyty w wymiarach 25 × 35 cm. 

Ochronna rękawica do prasowania 

Rękawica do prasowania ochroni Twoje dłonie przed delikatnymi oparzeniami parą wodną w trakcie pionowego prasowania. Zalecana jest szczególnie osobom, które mają wrażliwą skórę. Prasowanie dzięki rękawicy jest sprawniejsze i wygodniejsze. Produkt został wykonany z trzech warstw delikatnego materiału, przez co nie przepuszcza pary wodnej oraz jednocześnie zachowuje elastyczność.