Odśwież wiosenną szafę dziecka ze SteaMaster

Wraz z nadejściem wiosny przyszedł czas na odświeżanie lżejszych ubrań dziecka, które przez kilka ostatnich miesięcy zalegały na dnie szafy. Wyciągnijmy wszystko i zróbmy całkowitą wymianę garderoby! Ale jak nie pogubić się w tej całej stercie wiosennych ubrań (zazwyczaj jest ich więcej niż tych zimowych)? Jak sprawnie je odświeżyć i wyprasować? Z pomocą przychodzi prasowacz parowy SteaMaster.

Dziecięce wełniane sweterki, puchowe kurteczki czy inne zimowe akcesoria chowamy głębiej do szafy lub pakujemy w kartony. Warto jednak pamiętać, aby były one gotowe na kolejny sezon. Odświeżając zatem letnie zestawy, przygotujmy już cieplejsze ubrania malca na nadejście kolejnego okresu jesienno-zimowego. Oczyśćmy je gorącą parą SteaMaster. Usunie ona bakterie i roztocza oraz zneutralizuje zapachy. Świeża garderoba będzie już gotowa!

Prasowanie dziecięcych ubranek

Dziecięce ubranka to prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych części garderoby do prasowania. Małe powierzchnie ciężko wygładzić tradycyjnym żelazkiem. Parownica SteaMaster jest niezastąpiona! Powieś bluzeczkę czy spodenki na wieszaku lub przypnij klamerkami, następnie lekko naciągnij materiał i przyłóż do niego dyszę steamera. Potem przeciągaj w górę i w dół. Gorąca para w mgnieniu oka rozprostuje tkaninę! Dodatkowo wyparzy ją oraz usunie wszelkie bakterie i roztocza. Jest to szczególnie ważne przy przygotowywaniu wyprawki dla noworodka, a w późniejszym okresie bardzo pomocne w codziennym prasowaniu zestawów dla niemowląt. Aby prasowanie ze SteaMaster było jeszcze przyjemniejsze i całkowicie bezpieczne, warto nakładać na dłoń specjalną rękawicę ochronną. Dzięki niej, dotrzemy parą do wszystkich zakamarków, bez obawy o oparzenie.

Fantazyjne ubrania dziewczynki

Gorąca para wydobywająca się z dyszy jest bezpieczna dla wszystkich tkanin. Trudny materiał do wyprasowania? Nie dla SteaMastera! Poradzi sobie on zarówno z bawełnianymi spódniczkami, jak i fantazyjnymi krojami sukienek dla dziewczynek. Falbanki, koronki i plisy ciężko wyprostować zwykłym żelazkiem, gdyż nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich zakamarków. Przy pomocy parownicy w szybki i łatwy sposób zostaną one wyprasowane i odświeżone. Nie musimy się też martwić o wszelkie wzory na ubrankach dzieci. Naszywki czy inne przypinki pozostaną w nienaruszonym stanie.

Wiosenne odświeżanie pokoiku malucha 

Odświeżanie wiosennej garderoby dziecka wiąże się również z oczyszczaniem ich pokoików. To świetny czas na wiosenne porządki! Dzięki gorącej parze, pozbędziemy się wszelkich bakterii z materiałowych powierzchni. SteaMaster oczyści materace, tapicerowane łóżeczka, fotele czy nawet pufy. W tej sytuacji możliwe jest również prasowanie w poziomie, jednakże należy pamiętać, aby dysza była zawsze wyżej niż baza steamera.

Ponadto parownica zdezynfekuje również poduszki czy kocyki, z którymi dziecko ma kontakt na co dzień. Możemy również zapomnieć o wkładaniu materiałowych zabawek do zamrażarki. Wystarczy gorąca para, która usunie roztocza zalegające nawet wewnątrz pluszaka.

Wybierz swój model na https://www.steamaster.pl/shop/.

Skomentuj ten wpis