Dezynfekowanie i prasowanie w hotelu ze SteaMaster

Tego lata wakacje i podróże będę zupełnie inne zarówno dla turystów, jak i samych hotelarzy. W dobie koronawirusa zwracamy uwagę nie tylko na standard hotelu, ale także na bezpieczeństwo oferowane przez obiekt. By zapewnić jak największy komfort swoim klientom, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który ułatwi codzienne funkcjonowanie i dezynfekowanie hotelu. Takim urządzeniem jest właśnie wielofunkcyjny prasowacz parowy SteaMaster.

Wakacje to szczególny czas dla hotelarzy, którzy zwykle spodziewają się wzmożonej liczby gości i największego obłożenia. W sytuacji związanej z Covid-19 należy jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa nałożonych przez władze państwowe. Dezynfekcji muszą być poddawane wszystkie pomieszczenia hotelowe, w tym pokoje dla gości. Ze stacjonarną parownicą SteaMaster można to zrobić zdecydowanie najszybciej i też najwygodniej.

Dezynfekowanie materiałowych powierzchni

Parownicą SteaMaster możemy zdezynfekować wszystkie materiałowe powierzchnie w hotelu. Kanapy, fotele, obicia łóżek, a nawet materace! Rozgrzaną dyszę wystarczy przyłożyć do wybranego materiału i przez około 10 minut wykonywać ruchy z góry do dołu. Gorąca para wydobywająca się z dyszy steamera, osiąga 115 stopni Celsjusza, dzięki czemu mamy pewność, że zabije wszelkie wirusy i bakterie.

Ponadto parownica świetnie sprawdzi się w hotelowej restauracji. Gorąca para zdezynfekuje obrusy i serwetki, a także usunie wszelkie zagniecenia. Obrusy możemy prasować nawet w poziomie, gdy są już na stołach.

Odkażanie pokoju hotelowego

Pokoje hotelowe to miejsca, które szczególnie wymagają odkażania. Koce, narzuty na łóżka oraz pościele należy prać w odpowiedniej temperaturze. Jednak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, warto potraktować je również gorącą parą, dzięki czemu usuniemy wszelkie bakterie, a przy okazji wyprasujemy pościel dla gości.

W pokojach okna bardzo często przystrojone są firanami i zasłonami, o których także należy pamiętać przy dezynfekcji ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa. Te powierzchnie bardzo łatwo łapią kurz, roztocza czy inne drobnoustroje. Jednak nie trzeba ich za każdym razem oddawać do pralni, a nawet ściągać z karnisza, wystarczy użyć parownicy SteaMaster. Dzięki pionowej konstrukcji urządzenia w mgnieniu oka odświeżymy wybrane tkaniny.

Dezynfekowanie klamek

 

Gorącą parą możemy również dezynfekować powierzchnie niemateriałowe, m.in. stoły, krzesła, klamki. Sprawdźmy jednak, czy dana rzecz nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury.

Dezynfekowanie i prasowanie ubrań służbowych

Żelazko parowe SteaMaster to także duża pomoc i ułatwienie dla pracowników hotelu. Dzięki niemu, każdy osoba będzie mogła samodzielnie zdezynfekować swoje służbowe ubranie czy maseczkę w każdej wolnej chwili. Parownica prasuje 3 razy szybciej niż tradycyjne żelazko i jest gotowa do pracy już po 45 sekundach.

Dla hoteli szczególnie polecamy model BW-03. Wszystkie modele dostępne są w naszym sklepie internetowym: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Skomentuj ten wpis