Dezynfekowanie ubrań w sklepach i galeriach handlowych

Od początku maja znów możemy kupować odzież w galeriach handlowych. Na otwarcie sklepów zdecydowali się również projektanci oraz polskie marki modowe. Oczywiście, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, co oznacza między innymi częstą dezynfekcję ubrań i przymierzalni. Z odkażaniem najszybciej i najskuteczniej poradzi sobie gorąca para, wydobywająca się ze stacjonarnej parownicy do ubrań SteaMaster.

Podczas zakupów w butikach każda marka ubrań chce zapewnić swoim klientom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Czyszczenie i odkażanie przymierzanych lub zwracanych ubrań to dziś priorytet. Istnieje wiele sposobów na dezynfekowanie, jednak w tak ograniczonych warunkach jak sklep, najlepiej sprawdzi się SteaMaster!

Dezynfekcja ubrań w sklepach odzieżowych

Dezynfekcja ubrań przy pomocy stacjonarnego żelazka parowego jest bardzo prosta. Wystarczy powiesić daną rzecz na wbudowanym wieszaku i przyłożyć dyszę do materiału. Wykonując ruchy z góry do dołu, traktujemy ubranie parą przez około 10 minut. Pamiętajmy, by daną część garderoby odkażać z dwóch stron – zewnętrznej i wewnętrznej. Przy okazji rutynowej dezynfekcji wyprasujemy ubranie i odświeżymy tak, aby było gotowe na przymiarkę kolejnego klienta.

Odkażanie ubrań po zwrotach

Prasowacz parowy SteaMaster świetnie sprawdzi się także w sklepach online. By zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, każdą rzecz – jeszcze przed wysyłką – warto potraktować parą. Dzięki temu pozbędziemy się wszelkich bakterii, a przy okazji przygotujemy ubranie do złożenia i spakowania. Jednak najważniejsze to pamiętać o dezynfekcji ubrań, które docierają ze zwrotów. Dzięki parownicy SteaMaster sukienka, bluzka czy inny element garderoby w 10 minut będzie gotowy do kolejnej wysyłki.

Model BW-03 / EM-303

Dla sklepów odzieżowych i butików z ubraniami polskich marek czy projektantów szczególnie polecamy dwa modele prasowaczy. Model EM-303 to jeden z profesjonalnych streamerów SteaMaster. Temperatura pary osiąga prawie 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu nie musimy martwić się o zalegające wirusy czy bakterie, bo z łatwością je usunie. Jest gotowy do pracy już w 45 sekund, a duży zbiornik na wodę pozwala na 90 minut ciągłego parowania. Z kolei model BW-03 to bezkonkurencyjna parownica SteaMaster. Temperatura pary osiąga aż 115 stopni Celsjusza! Cechują ją przede wszystkim solidna konstrukcja i funkcjonalność. Obydwa modele posiadają zgrabny, elegancki wygląd, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i są gotowe do pracy w każdej chwili.

Modele EM-303 oraz BW-03 jak też inne prasowacze znajdują się w naszym sklepie internetowym: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Skomentuj ten wpis