Dlaczego parownica SteaMaster to dobry prezent dla kobiety?

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej kobiecy dzień w roku. Dlatego postanowiliśmy napisać, dlaczego parownica SteaMaster to dobry pomysł na prezent. Nie tylko na Dzień Kobiet, ale też urodziny, imieniny, baby shower, święta czy inne okazje. Albo po prostu bez okazji.

Nie każda z Was lubi dostawać czekoladki, bukiety kwiatów czy perfumy. Są kobiety, które wolą praktyczne prezenty. Dostajemy dużo wiadomości, że marzycie o parownicy SteaMaster, że poprosiłyście o nią Św. Mikołaja czy „zamówiłyście” już na zbliżające się urodziny. Bardzo nas to cieszy! Dlatego jesteśmy pewni, że jest tu z nami wiele kobiet, którym praktyczne prezenty sprawiają wiele radości i z chęcią otrzymałyby taki gadżet, nawet z okazji Dnia Kobiet.

SteaMaster to nie jest zwykłe żelazko do prasowania. A już na pewno, podarowując steamer kobiecie, nie sugerujemy jej, że to do niej należy prasowanie ubrań. To tylko stereotyp. SteaMaster to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne. Nie tylko w łatwy i szybki sposób wyprasuje ubrania, ale też odświeży płaszcze, swetry, marynarki czy materiałowe dodatki. Dzięki niemu nawet kapelusze zyskają dawny kształt, a plisy czy falbanki przy sukience pozostaną nienaruszone. Ponadto parownice SteaMaster ułatwiają też porządki domowe. Z łatwością usuniemy roztocza zalegające w kanapie, fotelu, materacu czy poduszkach. Zasłony czy firany możemy wyprasować i odświeżyć, nie ściągając ich nawet z karnisza. W końcu prasujemy w pionie!

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentowych.

Drobny upominek – model EM-02 (149 zł)

Mini parownica SteaMaster to idealny upominek dla każdej kobiety. W szczególności dla podróżniczki. To małe urządzenie zmieści się zarówno do walizki, jak i większej torby. Będzie prawdziwym wybawieniem dla pogniecionych ubrań podczas każdego wyjazdu. Dzięki niej nie będziemy się martwić o to, czy w miejscu, do którego się wybieramy, jest stacjonarne żelazko. Możemy w pełni zrelaksować się i cieszyć pobytem w wyprasowanych ubraniach!

Stacjonarna parownica – model EM-303 (989 zł)

Dla kobiet, które męczy ciągłe stanie przy desce do prasowania i niezmniejszająca się sterta ubrań, model EM-303 to świetne rozwiązanie. Dzięki stacjonarnej parownicy SteaMaster zmienia się nasze podejście do prasowania. Ubrania z suszarki układamy prosto do szafy, a prasujemy dopiero tuż przed wyjściem. Przecież jest ona gotowa do pracy już w 45 sekund. W niecałe 5 minut jesteśmy już „wyprasowani”!

 

Dla bardziej wymagających – BW-03 (1 299 zł)

Model BW-03 jest bezkonkurencyjny. To propozycja dla kobiet bardziej wymagających, które cenią sobie solidność, funkcjonalność i niezwykłą łatwość użycia. Prasuje nawet ciężkie materiały jak dżins, wełnę czy len. Idealnie sprawdza się do prasowania koszul! Rewelacyjnie odnajdzie się też w pracach domowych. Wyprasujemy nim firany, a nawet grube zasłony.

Wszystkie modele dostępne są w naszym sklepie internetowym: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Udanego Dnia Kobiet!

Skomentuj ten wpis