Efekt prasowania z parownica do ubrań

Dostajemy od Was mnóstwo pytań dotyczących efektów prasowania przy pomocy prasowacza SteaMaster. Postanowiliśmy pokazać Wam realne efekty wygładzania parą letnich ubrań. Wszak to one przez kilka kolejnych miesięcy będą królowały w naszych szafach. Pognieciona sukienka z falbankami, lniana marynarka, zwiewna spódnica, a może jedwabna bluzeczka? Wszystkie te części garderoby łatwo rozprasujemy za pomocą SteaMaster!

Len – jak prasować?

Len to materiał idealnie sprawdzający się w letniej garderobie. Daje nam pełną swobodę ruchu, a dodatkowo oddycha podczas upałów. Chętnie nosimy lniane koszule czy garnitury. Lniana marynarka, przez całą zimę zalegająca na dnie szafy, wcale nie musi od razu zostać zaniesiona do pralni chemicznej w celu odświeżenia. Można to zrobić w domowym zaciszu! Wystarczy powiesić ją na wieszaku steamera i przyłożyć dyszę do materiału, a od razu zagniecenia znikną, dodatkowo zostaną usunięte wszelkie bakterie i roztocza. Marynarka będzie świeża i gotowa do założenia.

Prasuj Len ze SteaMaster

Prasowanie sukienek z falbankami

Sukienki z falbankami to bardzo efektowne części garderoby, ale ciężkie do wyprasowania tradycyjnym żelazkiem. SteaMaster świetnie radzi sobie w wygładzaniu takich ubrań. Gorąca para wydobywająca się z dyszy w mgnieniu oka zmiękcza i rozprostowuje włókna materiału, dodatkowo odświeża go! Zatem falbanki czy rękawy sukienki będą proste i bez kantów. Gorąca para dociera nawet w najmniejsze zakamarki, dodatkowo nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Dla jeszcze większego komfortu prasowania warto nakładać specjalną rękawicę ochronną (https://www.steamaster.pl/shop/rekawica-ochronna-do-prasowania/), dzięki której unikniemy kontaktu z parą wydobywającą się z dyszy.

Jak prasować delikatne tkaniny?

Stosowanie parownicy SteaMaster jest bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. Nie musimy obawiać się o nasze jedwabne koszule czy spódnice, które idealnie sprawdzają się w upalne dni. Przy pomocy prasowacza wyprasujemy materiał, nie martwiąc się o jego przypalenie czy nabłyszczenie.

Prasowanie delikatnych tkanin parownicą

Letni kombinezon

Twój ulubiony kombinezon jest z tkaniny z natury gniotliwej? A może lekko skurczył się w praniu? Bez paniki! SteaMaster wygładzi materiał, rozprostuje jego włókna, a Twoje ubranie powróci do swojego dawnego kształtu. Będziesz mógł cieszyć się nim na nowo!

Letni kombinezon

A nie mówiliśmy? Ciesz się latem, a prasowanie powierz niezawodnej parownicy SteaMaster! Wybierz swój model: https://www.steamaster.pl/shop/.

Skomentuj ten wpis