Jak prasować bez deski do prasowania

Często zadajecie nam pytanie czy można prasować bez deski do prasowania. Prasowanie ubrań bez deski jest jak najbardziej możliwe! Do tego jest szybkie i wygodne, szczególnie używając parownicy SteaMaster. To urządzenie pozwoli wyprasować wszelkie zagniecenia w pionie, bez deski dosłownie w kilka minut. Gwarantujemy, że nie będzie Ci przy tym potrzebny ręcznik czy koc.

SteaMaster pozwoli Ci zapomnieć o tradycyjnej desce do prasowania. Parownica prasuje znacznie szybciej niż zwykłe żelazko, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i siły. Ponadto wyjątkowa, pionowa konstrukcja steamera sprawia, że zmieści się on w każdym domu. Przekonaj się sam, jak prasować bez deski!

Jak prasować bez deski?

Nie wiesz, jak prasować bez deski do prasowania? Prasowanie bez deski może być bardzo proste i wcale nie musisz korzystać przy tym z podłogi czy blatu w kuchni. Wystarczy podłączyć kabel urządzenia SteaMaster do kontaktu i ustawić odpowiednią temperaturę prasowania. Następnie należy powiesić wybraną rzecz na wbudowanym wieszaku, przyłożyć dyszę do materiału i wykonywać proste ruchy z góry do dołu. Pierwsze pociągnięcia mogą być niepewne, ale zapewniamy, że z czasem prasowanie steamerem stanie się naturalne! Z biegiem czasu uda Ci się wyprasować rzecz nawet jedną ręką. Jak działa SteaMaster? Strumień gorącej pary wnika w tkaninę rozprostowując jej włókna i usuwając przy tym wszelkie zagniecenia. Warto również wspomnieć, że żelazko parowe prasuje aż 5 razy szybciej od tradycyjnego. Dzięki temu oszczędzamy naprawdę sporo czasu.

Co możemy wyprasować bez deski do prasowania?

Bez deski możemy prasować wszystkie ubrania, pościel czy firanki. Gorąca para jest bezpieczna dla wszelkiego rodzaju tkanin. Nie nabłyszcza ani nie przypala materiałów. Przy użyciu steamera możemy wyprasować zarówno delikatne sukienki, jak też wełniane płaszcze czy marynarki.

Czym najlepiej wyprasować koszulę?

Koszule to wciąż ciężki temat, jeśli chodzi o kwestię ich prasowania, a już w szczególności bez deski. Jednak moc gorącej pary, wydobywającej się z parownicy SteaMaster, jest na tyle wysoka, że bez problemu wygodnie można nią wyprasować nawet grubsze materiały, które trudno wyprasować przy pomocy zwykłego żelazka. Wykonując spokojne ruchy z góry do dołu dotrzemy nawet w najmniejsze zakamarki ubrania. Wyprasowanie koszul bez deski dla SteaMaster nie będzie zatem problemem.

Odświeżanie zamiast prasowania

Niektóre ubrania takie jak swetry, żakiety czy kurtki nie lubią zbyt częstego prania, gdyż pranie może zniszczyć tkaninę. Co zrobić w takim wypadku? Najlepiej je po prostu odświeżyć i przy okazji wyprasować przy pomocy pary. SteaMaster oprócz zwykłej funkcji prasowania, świetnie sprawdza się również przy usuwaniu wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. W tym samym czasie prasujemy i usuwamy drobnoustroje.

Ta funkcja żelazka parowego może być również wykorzystywana do odświeżania innych rzeczy. Na przykład możemy w ten sposób wyczyścić koc, odświeżyć zasłony czy inne materiałowe miejsca w domu, oczywiście nie używając przy tym deski!

Dodatkowe miejsce na deskę w domu?

Mając małe mieszkanie każde dodatkowe miejsce jest na wagę złota. Konstrukcja żelazka parowego SteaMaster pozwala na swobodne przechowywanie go nawet mając małą powierzchnię mieszkania czy domu. Składany stelarz zmieści się w szafie, a Ty nie będziesz już szukała dodatkowego miejsca na deskę do prasowania.

Prasowanie bez deski

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak prasować bez deski do prasowania. Parownica SteaMaster to wyjątkowe urządzenie, które odmieni podejście do prasowania w Twoim domu. Prasowanie stanie się znacznie szybsze i przyjemniejsze i co najważniejsze bez deski.

Wybierz swój idealny pierwszy model żelazka do ubrań w naszym sklepie online: www.steamaster.pl/produkty i prasuj ubrania w pionie.

Skomentuj ten wpis