Mini Prasowacz Parowy – Dlaczego warto zabrać go na wakacje?

Wakacje w pełni, dlatego chcemy przedstawić Wam nasz mini prasowacz parowy w modelu EM-02 i przekonać, że powinien znaleźć się on w Waszej walizce.

SteaMaster w wersji mini to ręczne urządzenie do prasowania w pionie, bez deski. Wystarczy powiesić ubranie na wieszaku, np. na klamce, delikatnie je naciągnąć i dokładnie przykładać dyszę steamera do materiału. Para wodna wniknie w tkaninę, zmiękczy ją i rozprostuje jej włókna. W ten sposób ubranie będzie nie tylko wyprasowane, ale także wygładzone i odświeżone.

EM-02 sprawdzi się w przypadku szybkich poprawek tuż przed wyjściem czy skomplikowanych korekt w prasowaniu falban i aplikacji, które ciężko wygładzić za pomocą tradycyjnego żelazka. Mini jest szybki i łatwy w użyciu, dlatego stanowi idealny dodatek do stacjonarnych modeli prasowaczy parowych.

Mini w podróży

Ubrania wyjęte prosto z walizki często są pogniecione. Nieważne, jak dobrze wyprasowałeś je tuż przed włożeniem. W hotelach ciężko doprosić się o żelazko, nie mówiąc już o desce. Ale kto tak naprawdę chciałby przy niej stać podczas urlopu? Mini SteaMaster umożliwi Ci prasowanie w podróży i zastąpi żelazko tam, gdzie nie masz do niego dostępu. Gorąca para wydobywająca się ze steamera wyprasuje nie tylko bawełniane koszulki, ale także sukienki z wiskozy, jedwabiu czy lniane spodnie.

podróżny prasowacz w twojej walizce

Wiele z Was na pewno też umyślnie rezygnuje ze swojej ulubionej sukienki czy spodenek, ponieważ wie, jak pogniecione są one po ich złożeniu do torby. A niechlujnym, w pomiętych ubraniach chodzić nie wypada. Nawet na wakacjach! Ze SteaMaster w wersji mini ten problem znika. Możesz wziąć wszystkie ubrania, które lubisz. Zostaw tylko w walizce trochę miejsca na sprzęt…

Kompaktowy kształt

…ale nie potrzebuje on go zbyt wiele. Model EM-02 zaprojektowaliśmy z myślą o nawet tych najmniejszych torbach. Jego kompaktowy kształt – 20 cm x 12 cm – i niewielka waga (0,5 kg) sprawiają, że jest idealnym towarzyszem podróży. Ponadto jest gotowy do pracy już w 60 sekund, zapewniając za każdym razem 8 minut ciągłego prasowania. Przekonaj się, jak przydatnym i prostym w użyciu sprzętem jest mini SteaMaster!

SteaMaster Team

Skomentuj ten wpis