Modelowanie kapeluszy za pomocą SteaMaster

Modelowanie kapeluszy

Modelowanie kapeluszy za pomocą SteaMaster

Wraz z nadejściem jesieni wkraczamy w najmodniejszy sezon w roku. To właśnie teraz możemy pozwolić sobie na największe modowe szaleństwo. Z dna szafy wyciągamy grube swetry, wełniane marynarki, kaszmirowe płaszcze i… ulubione dodatki. Jednymi z nich są kapelusze i kaszkiety. Nasuwa się więc pytanie – jak je odświeżyć po sezonie letnim? Z pomocą przychodzi parownica SteaMaster.

Wełniane kapelusze, tak jak inne części jesienno-zimowej garderoby, już w okresie wiosennym zostają rzucone na dno szafy, gdzie spędzają kilka następnych miesięcy roku. Niestety, w tym czasie, ze względu na swoją konstrukcję, tracą pierwotny wygląd. SteaMaster przywróci im świeżość, a gorąca para wymodeluje kształt. Parownica świetnie poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi tkaninami. Dlatego jest doskonałym ratunkiem dla zaniedbanych akcesoriów.

Modelowanie kapeluszy prostsze niż myślisz

Dla wielu z nas modelowanie nakryć głowy w domu wciąż jest nieznanym tematem. Boimy się, że jakiekolwiek odświeżanie zniszczy nasz ulubiony jesienny dodatek. Użycie SteaMastera jest bezpieczną i sprawdzoną metodą. Wystarczy włożyć kapelusz czy kaszkiet na rękę, przyłożyć dyszę do materiału i wykonywać pionowe ruchy w dół, a następnie tożsame w górę. Gorąca para wnika w tkaninę, zmiękcza ją i rozprostowuje włókna, przywracając w ten sposób pierwotny kształt i wygląd. Parownica oczyści kapelusz, pozbędzie się bakterii i roztocz, które nazbierały się podczas jego leżakowania na dnie szafy. Do tego usunie nieprzyjemne zapachy! Jeśli chcemy dodatkowo wyczesać okrycie głowy nałóżmy na dyszę steamera końcówkę ze szczotką.

Parownica a żelazko

Modelowanie kapeluszy czy innych okryć głowy to tylko jedna z zalet prasowacza parowego SteaMaster. Pamiętaj, że nie umożliwi Ci tego tradycyjne żelazko! Parownica to po prostu wielofunkcyjne urządzenie, dlatego warto ją mieć w jesienno-zimowej garderobie. Prasuje średnio pięć razy szybciej niż żelazko. Dzięki niej zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również zyskasz wygodę prasowania. Możesz zapomnieć o godzinach stania przy desce, problemach związanych z ustawianiem odpowiedniej temperatury, przypalaniu się materiałów czy walce z trudnymi tkaninami. I co najważniejsze, steamer pozwoli Ci cieszyć się Twoimi ulubionymi kapeluszami, kaszkietami czy też innymi nakryciami głowy, przez wiele sezonów. Dzięki niemu co roku będą wyglądały jak nowe!

Modelowanie kapeulsza parownica SteaMaster

Skomentuj ten wpis