Odśwież jesienną garderobę ze SteaMaster

Zbliżająca się (a może już trwająca?) jesień sprzyja porządkom w garderobie. Na dnie szafy lądują letnie sukienki i „lejące się” bluzki. Wyciągamy kaszmirowe swetry, wełniane marynarki, jesienne płaszcze i kurtki. Tych elementów garderoby nie można po prostu wrzucić do pralki w celu odświeżenia i usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Częste czyszczenie, także w profesjonalnej pralni, może je po prostu zniszczyć. Mamy jednak na to sposób!

Prasowacz parowy SteaMaster pomoże Ci odświeżyć jesienną garderobę w domowym zaciszu, bez prania i profesjonalnej pralni. Wydobywająca się z dyszy steamera gorąca para wnika w tkaninę, zmiękcza ją, rozprostowuje włókna, a także zabija bakterie i roztocza. Materiał jest zatem oczyszczony, zapach neutralny, a ubranie wyprasowane. SteaMaster przywróci Twojej garderobie pierwotną świeżość i nadaje jej odpowiednią formę. Ponadto parownica nie niszczy i nie nabłyszcza ubrań. Możemy bezpiecznie używać jej do kaszmiru, wełny, zamszu czy poliestru.

Jak odświeżyć własną garderobę ?

Do każdego stacjonarnego modelu prasowacza parowego SteaMaster dołączona jest specjalna końcówka ze szczotką. Nałożona na dyszę steamera wyczesze i wygładzi tkaniny z dłuższym włosiem. Wystarczy, że przyłożysz dyszę z końcówką szczotki do ubrania i dokładnie przeciągniesz w dół prasowanego materiału. Ważny jest ruch w dół, ponieważ szczotka będzie miała możliwość efektywnego wygładzenia ubrania. Nie tylko zatem go wyprasuje, ale też nada ładny wygląd.

Parownicą do ubrań wygładzisz także jesienne, poliestrowe kurtki, które ciężko wyprasować za pomocą tradycyjnego żelazka. Para w prosty sposób usunie zagniecenia i odświeży prasowany materiał. Wystarczy powiesić kurtkę na wieszaku steamera, lekko naciągnąć tkaninę i dokładnie przykładać do niej dyszę. Do prasowania kurtek nie musisz używać już końcówki ze szczotką. Pamiętaj, że sprawdza się ona tylko do materiałów z dłuższym włosiem.

Jeśli chcesz, aby Twoje ubranie subtelnie pachniało użyj do prasowania wody zapachowej SteaMaster. Wybierz swój zapach na: https://www.steamaster.pl/shop/perfumowana-woda-zapachowa/.

SteaMaster Team

Skomentuj ten wpis