Jak wykorzystać parownicę steamaster do przygotowania przyjęcia weselnego?

Organizacja przyjęcia weselnego z Parownicą SteaMaster.

Sezon ślubny w pełni. To gorący czas, zarówno dla gości weselnych, np. w kwestii wyboru prezentu (o czym pisaliśmy w poprzednim wpisie), jak i samych organizatorów tego wydarzenia. Mnóstwo spraw na głowie i zawsze ten sam cel – przygotować idealne przyjęcie.

Organizacja przyjęcia weselnego to problem, który niejednej parze spędza sen z powiek. Dzień ślubu to istne szaleństwo: wizyta u fryzjera, makijażystki, przyjazd i witanie gości. A gdzie czas na przygotowanie sali weselnej i wszelkich dekoracji? Tyle rzeczy do zrobienia, a w tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy przecież, żeby wszystko wyglądało jak najlepiej. Dlatego z pomocą przychodzi parownica SteaMaster!

 

Parownica EM-303

Fot. Lena Kołodziejak Fotografia

Organizacja przyjęcia weselnego

Prasowacz parowy SteaMaster sprawdzi się przy organizacji przyjęcia weselnego. Zaoszczędzi czas, którego zawsze jest za mało, a przy okazji zmniejszy stres. Steamer pomoże Ci wyprasować obrusy, serwetki czy inne materiałowe dekoracje weselne, bez stania godzinami przy desce do prasowania. Nie musisz już martwić się o to, że obrus, mimo prasowania, wciąż ma zagniecenia, albo że nie ma czasu na wygładzenie którejś z jego części. Nawet, gdy obrus leży już na stole, bez problemu możesz usunąć wszelkie niedoskonałości. I to bez ponownego zdejmowania i przekładania!

 

Organizacja przyjęcia weselnego z parownica EM-303

Fot. Lena Kołodziejak Fotografia

Prasowanie sukni ślubnej i garnituru

Co więcej, parownica nie tylko pomoże przy dekorowaniu sali weselnej, ale również przyda się młodej parze przy wygładzaniu ostatnich zagnieceń na sukni ślubnej i garniturze. Każdy wie, jak ciężkie są to materiały i jak trudno uporać się z nimi, stojąc przy klasycznej desce do prasowania. Ze SteaMasterem nic takiego nie trzeba robić. Sukienka spokojnie może wisieć na wieszaku, a Ty, przykładając dyszę do materiału i wykonując pionowe ruchy do dołu, w mig odświeżysz sukienkę i przygotujesz się na „wielki dzień”. Z garniturem parownica także świetnie sobie poradzi. Żaden materiał jej nie straszny!

 

Prasowanie sukni weselnej z parownicą setamaster

Fot. Lena Kołodziejak Fotografia

Odświeżanie kreacji weselnych

SteaMaster przyda się także gościom weselnym. Uroczystość zaślubin zawsze wiąże się z dłuższą lub krótszą podróżą zaproszonych osób, a jak wiadomo nie służą one wszelakim kreacjom. Parownica szybko upora się z każdym materiałem i aplikacjami, m.in. falbanką, koronką czy plisami. Panowie z kolei w mgnieniu oka będą mieli możliwość wyprasowania koszuli czy też usunięcia zagnieceń z garniturów.

Przy organizacji idealnego przyjęcia weselnego w szczególności polecane są modele:

 

EM-303

Model dla wymagających Klientów, który bez problemu poradzi sobie z każdym zagnieceniem. Posiada pięciostopniową regulację pary oraz czujnik poziomu wody, który nie dopuści do przepalenia się sprzętu. Z kolei nowoczesny design i uniwersalne kolory sprawiają, że w każdym wnętrzu prezentuje się niezwykle elegancko. Cena: 989 zł

 

Parownica SteaMaster EM-303

BW-03

Bezkonkurencyjny prasowacz o najwyższej mocy – aż 2600 Wat! Spośród innych modeli wyróżnia się solidną konstrukcją, funkcjonalnością i łatwością użycia. Poradzi sobie nawet z najcięższymi i najgrubszymi materiałami. Dlatego też świetnie sprawdza się zarówno w pracach domowych, jak i w przedsiębiorstwach. Cena: 1 299 zł

 

Profesjonalna parownica Parowa BW-03

Zakup SteaMastera to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla młodej pary, która planuje idealne przyjęcie, ale również dla osób, które prowadzą salę weselną lub inne firmy związane z organizacją tych uroczystości. Bez wątpienia będzie to świetna inwestycja na lata!

Skomentuj ten wpis