Pakowanie i wysyłka paczek – Jak składać ubrania?

Pakowanie ubrań i wysyłka paczek to nieodłączny element prowadzenia marki odzieżowej. Dla każdego sprzedawcy jest to jedna z bardziej pracochłonnych czynności. Przygotowywanie, prasowanie i układanie zajmują najwięcej czasu. Ale jest na to sposób! Parownica do ubrań SteaMaster pomoże w sprawniejszej wysyłce projektów do klientów.

„Jak składać ubrania, by się nie pogniotły?” – to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Każdy ma na to swój sposób. My również chcielibyśmy podzielić się własnym. Pokażemy Ci, jak szybkie, łatwe i przyjemne może być przygotowywanie paczek dla klientów. Oczywiście, przy pomocy steamera.

Pakowanie ubrań do wysyłki

Pakowanie ubrań do wysyłki dla klientów składa się z kilku etapów. Po pierwsze, musimy odpowiednio przygotować wysyłaną przez nas część garderoby. Nie możemy pozwolić na zagniecenia. Wybrana rzecz musi prezentować się nieskazitelnie, tak, aby zachęcić klienta do kolejnych zakupów. Dlatego np. wełnianą bluzkę wieszamy na wieszaku parownicy SteaMaster i w pierwszej kolejności dokładnie ją prasujemy. Jako że parownica prasuje nawet 5 razy szybciej niż zwykłe żelazko, idzie to szybko i gładko.

Ponadto gorąca para wydobywająca się z dyszy jest bezpieczna dla wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. SteaMaster to uniwersalne urządzenie, dzięki któremu nie musimy się martwić o przypalenia czy nabłyszczenia materiału.

Następnie odpowiednio składamy ubranie. Jak składać bluzki czy koszule, żeby się nie pogniotły? Przede wszystkim należy pamiętać, aby nie zaginać mocno rogów, ani ich nie dociskać. Wystarczy swobodnie ułożyć rękawki bluzki do środka i złożyć ją na pół.

Dodatkowo warto zadbać o to, aby nasze produkty pięknie pachniały. Dlatego przed zapakowaniem w papier, spryskujemy daną rzecz wybranym przez nas zapachem i dopiero wtedy zawijamy. To właśnie z nim będzie nas później kojarzył klient. Gotowy pakunek wkładamy do pudełka, dodajemy naszą wizytówkę i voilà! Przesyłka gotowa do wysłania.

Odświeżanie ubrań ze zwrotów 

Parownica do ubrań SteaMaster to również idealne urządzenie do odświeżania ubrań po zwrotach klientów. Aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, warto pamiętać, by każda rzecz została przez nas zdezynfekowana, zanim zostanie ponownie wysłana. Nie musimy zanosić ich do pralni chemicznych. Nawet marynarki czy płaszcze wystarczy potraktować żelazkiem parowym. Gorąca para w mig zneutralizuje zapach, a nasze produkty odzyskają swoją pierwotną świeżość.

Przekonaj się sam i już dziś wybierz swój idealny model stacjonarnej parownicy do ubrań SteaMaster: https://www.steamaster.pl/produkty/

Skomentuj ten wpis