Parownica SteaMaster – pomysł na prezent ślubny

Niemal wszyscy w końcu musimy zmierzyć się z problemem, dotyczącym tego, co sprezentować młodej parze w tym najważniejszym dla niej dniu. Po żmudnych poszukiwaniach zazwyczaj kończy się to wręczeniem koperty z datkiem pieniężnym. A gdyby tak zamienić ją na coś oryginalnego, a zarazem praktycznego?

Parownica SteaMaster to niestandardowy pomysł na prezent, który jednocześnie jest niesamowicie praktyczny. Każdy z nas, przynajmniej od czasu do czasu, prasuje i chce robić to łatwiej i szybciej. Steamer nie będzie zatem kolejnym nietrafionym prezentem ślubnym, a pomocnym w domu gadżetem. Na pewno przyda się każdej młodej parze na początek ich nowej drogi życia.

SteaMaster jako prezent ślubny

Parownica to typowy prezent dla kobiety? Nic z tych rzeczy! To alternatywa dla zwykłego żelazka, która spodoba się zarówno paniom, jak i panom. Dzięki steamerowi prasuje się znacznie prościej i szybciej. Klasyczna deska do prasowania staje się zbędna! Wystarczy powiesić ubranie na wieszaku, lekko naciągnąć i przyłożyć dyszę do materiału, wykonując ruchy do dołu, tak, aby wygładzić tkaninę. Gorąca para wnika w głąb, rozprostowuje jej włókna i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Dla kobiet jest to niezwykły wynalazek, dzięki któremu nie tylko wyprasują cieniutkie i zwiewne bluzeczki, ale również cekinową sukienkę, spódnicę z falbanami czy też ulubioną marynarkę. Z kolei dla panów SteaMaster jest idealnym rozwiązaniem, by móc wyprasować zarówno codzienne t-shirty, jak i koszule bez żadnych zagięć czy kantów. Świetnie sprawdzi się również przy prasowaniu garniturów.

SteaMaster to coś więcej niż prasowanie

Poza rewitalizacją garderoby prasowacz parowy pozwala także na odświeżenie domu czy mieszkania. SteaMaster bowiem świetnie radzi sobie z czyszczeniem kanap czy też prasowaniem firan oraz zasłon. Jest on również dużym ułatwieniem dla pary, która myśli o dziecku. Steamer wyprasuje i wyparzy wyprawkę dla malucha, zabije bakterie w materacu znajdującym się w łóżeczku czy też oczyści wózek i pluszowe zabawki. Zrobi to znacznie łatwiej i szybciej niż inne sprzęty domowe.

Szeroki wybór modeli bez problemu pozwoli Ci dostosować swój budżet do zakupu tego idealnego prezentu ślubnego.

Propozycja prezentu do 500 zł 

EM-101

Stacjonarny prasowacz parowy

Flagowy model SteaMaster, najczęściej wybierany przez Klientów. Sprawdzi się zarówno przy prasowaniu sukienek, nawet tych z trudnymi aplikacjami, koronkami czy falbankami, jak i przy wygładzaniu jeansu i kaszmiru. Świetny gadżet, który ekspresowo odświeży garderobę. Ponadto jest to sprzęt, dzięki któremu zdezynfekujesz materiałowe powierzchnie w domu, np. kanapę. Cena: 499 zł.

Parownica Parowa Em-101

Propozycja prezentu do 700 zł

EM-202

Większa oszczędność wody 

Trwały, niezawodny i szybki. To zdecydowanie cechy, które opisują ten prasowacz. Jest to rozszerzona wersja modelu EM-101. Moc i wyrzut pary w obu tych steamerach są takie same, jednak EM-202 ma dodatkowe zalety, jak np. miedziana, bardziej wytrzymała grzałka, która zapewnia mniejszą awaryjność sprzętu. Dodatkowo EM-202 ma możliwość czterostopniowej regulacji pary, dzięki czemu bez problemu możemy dostosować ją do konkretnej tkaniny. Cena: 699 zł.

 Parownica Parowa Em-202 

Propozycja prezentu do 1000 zł

EM-303

Wyższy poziom pary

Najmocniejszy ze stacjonarnych modeli polecanych do domu. Poradzi sobie z każdą niedoskonałością. Świetnie rozprasowuje zagniecenia na koszulach (nawet tych lnianych), firankach czy zasłonach. Posiada o jeden stopień więcej regulacji pary niż w przypadku modelu EM-202 oraz czujnik poziomu wody, który nie dopuści do przepalenia się sprzętu. Nowoczesny design i uniwersalne kolory (czarny i biały) sprawiają, że we wnętrzach prezentuje się niezwykle elegancko. Cena: 989 zł.

Parownica Parowa Em-303

Skomentuj ten wpis