Prasowanie podczas upałów

Prasowanie podczas upałów spędza Ci sen z powiek? Tegoroczne lato jest naprawdę upalne. Nie chcemy nawet myśleć, co czują ci, którzy decydują się na długie stanie przy desce i rozgrzanym żelazku. Ale jest na to sposób! Możesz wybrać SteaMaster i prasować bez rozkładania deski, w pionie, szybko oraz wygodnie.

Nie musisz już stać przy desce i gorącym żelazku w upalny, letni dzień. Wybierz parownicę SteaMaster i przekonaj się, jak przyjemne może być prasowanie. Nawet podczas wysokich temperatur za oknem! To idealna alternatywa dla tradycyjnego żelazka. Prasujesz tuż przed wyjściem, nie nagrzewasz domu, a przy okazji też i siebie.

Parownica do prasowania podczas upałów

Zalety SteaMaster

Szczególnie teraz, w upalne, letni dni, dostrzegamy wiele zalet, które posiada prasowacz parowy. Czy masz ochotę na rozstawianie deski, rozgrzewanie żelazka do maksymalnej temperatury i ciągłe prasowanie przez 3 godziny? Jesteśmy przekonani, że nie! SteaMasterem prasuje się średnio 5 razy szybciej niż za pomocą tradycyjnego żelazka, do tego bez rozstawiania deski. Ponadto jesteśmy wyznawcami zasady prasowania tuż przed wyjściem z domu. Nie gromadź ubrań w koszu, na fotelu czy kanapie. Wygładzaj je dokładnie wtedy, kiedy są Ci potrzebne, tuż przed ich włożeniem. Zaoszczędzisz czas i siły. SteaMaster naprawdę zmieni Twoje podejście do prasowania, tylko daj mu szansę!

Prasowacz Parowy do ubrań

Przedstawiamy dwa modele SteaMaster, które zastąpią Twoje tradycyjne żelazko, ułatwią i uprzyjemnią Ci codzienne prasowanie.

Mini parownica

Model EM-02 sprawdzi się w szybkim prasowaniu tuż przed wyjściem z domu. Jest sprawny i łatwy w użyciu, dlatego stanowi idealny dodatek do większych modeli domowych prasowaczy parowych (EM-101 czy EM-202). Wygładzi wszystkie tkaniny, ale jest problematyczny przy prostowaniu większych powierzchni, np. zasłon. Mieści się w nim zaledwie pół szklanki wody, ale dzięki temu jest niezastąpiony w podróży!

Mini parownica podręczna turystyczna

Stacjonarny prasowacz parowy

Model EM-101 w pełni zastąpi Ci tradycyjne żelazko. To flagowy produkt i najczęstszy wybór naszych Klientów. Możesz prasować nim wszystkie tkaniny, nawet te grubsze, jak len czy dżins. Ale nie musisz też martwić się o przypalenie tych delikatnych i cienkich. Odświeży marynarki czy płaszcze. Sprawdzi się też w oczyszczaniu materiałowych powierzchni w domu, np. kanapy czy zabawek dziecka. To wielofunkcyjne urządzenie, nie zwykła parownica!

Stacjonarna parownica parowa

Skomentuj ten wpis