Prasowanie sukni ślubnej i garnituru z parownicą SteaMaster

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej stresujących okresów, zarówno dla pary młodej, jak też rodziny czy gości. Same przygotowania trwają miesiącami, a w niektórych przypadkach nawet latami. Stres towarzyszy zainteresowanym aż do samego dnia ślubu. Martwimy się, czy wszystko się uda, czy dekoracje będą takie jak powinny, czy sukienka i garnitur będą leżały idealnie oraz jak je jeszcze wyprasować tuż przed uroczystością.

Suknie ślubne oraz garnitury, choć używane są wyjątkowo rzadko, należą do bardzo wymagających w kwestii ich prasowania części garderoby. Zwykłe żelazko i deska mogą przysporzyć nam tylko więcej niepotrzebnych nerwów, a przecież tego właśnie powinniśmy unikać w tym jakże ważnym dniu. Stacjonarna parownica SteaMaster pomoże wygładzić ubranie pary młodej, rodziny i gości, a także odświeży materiałowe dekoracje ślubne – obrusy, bieżniki czy serwety. Zatrudnij ją do pomocy przy swoim ślubie!

Prasowanie sukni ślubnej 

Suknie ślubne nie należą do najłatwiejszych do wyprasowania. A przecież w tym najistotniejszym dniu, panna młoda chce wyglądać i czuć się pięknie. Zarówno ich konstrukcje, jak i same materiały, z których są wykonane, powodują, że nie jest możliwe wyprasowanie ich za pomocą tradycyjnego żelazka. Dzięki SteaMaster możemy wygładzić kreację w pionie, wieszając ją na wieszaku, przykładając dyszę do materiału i wykonując ruchy z góry do dołu. Gorąca para rozprostuje włókna materiału, ale przy tym ich nie przypali ani nie nabłyszczy. Parownica jest bezpieczna nawet dla najdelikatniejszych tkanin! Plisy, koronki czy tiul pozostaną nienaruszone, a panna młoda będzie miała jedno zmartwienie mniej!

Prasowanie ślubnego garnituru 

Prasowanie ślubnego garnituru może spędzić sen z powiek niejednej młodej parze. Wyprasowanie koszuli, marynarki i spodni zajmuje zwykle bardzo dużo czasu. Ale nie ze SteaMaster! Prasuje on nawet 5 razy szybciej niż zwykłe żelazko. Trudne materiały, dla steamera takie nie istnieją. Żadna tkanina mu niestraszna. Dzięki parownicy w mig odświeżymy marynarkę i usuniemy wszelkie zagniecenia na koszuli czy spodniach, docierając nawet w najmniejsze zakamarki. Do tego odświeżymy tkaninę, nadamy jej ładny wygląd i zneutralizujemy zapachy. Dodatkowy czas możemy poświęcić na chwilę relaksu i oddechu przed uroczystą ceremonią.

Wybierz swój model steamer i daj sobie pomóc w tym ważnym dla Ciebie dniu: https://www.steamaster.pl/shop/.

Wszystkie zdjęcia z postu wykonała Lena Bartoszewska.

Skomentuj ten wpis