Prasowanie trencza

Wyjmij swój ulubiony trencz z dna szafy i przygotuj go na jesień. Wyprasuj i odśwież prasowaczem parowym SteaMaster. Sprawdź, jakie to proste i szybkie!

Chłodniejsze poranki i wieczory zachęcają do włożenia lekkiego, paradoksalnie kojarzonego bardziej z wiosną, trencza. Jesienią częściej wkładamy wełniane narzuty, jednak na nie na pewno jeszcze nie czas! Dlatego przygotowaliśmy dla Was post o tym, jak efektywnie wyprasować trencz za pomocą SteaMaster. Wyprasować, ale też odświeżyć i usunąć nieprzyjemne zapachy, wszak przeleżał w szafie kilka miesięcy, oraz nadać mu pierwotny wygląd. Tak, to wszystko zrobi parownica SteaMaster. W końcu to urządzanie wielofunkcyjne!

Jak wyprasować trencz za pomocą SteaMaster?

Aby efektywnie wyprasować trencz za pomocą prasowacza parowego SteaMaster, powinieneś stosować się do naszych wskazówek. Uwierz nam – prasowaliśmy trencze tysiące razy, aby móc pokazać Ci, jak to zrobić. Zależy nam, aby nasze sposoby przedstawić Ci prosto i szybko. Jak prasowanie ze SteaMaster!

Powieś trencz na wieszaku, aby swobodnie układał się w powietrzu. Jedną ręką lekko naciągnij ubranie, a drugą przyłóż do niego dyszę steamera. Przeciągaj w dół i górę. Pamiętaj, aby bezpośrednio dotykać końcówką parownicy do materiału. Chyba, że na tkaninie są elementy klejone. Pamiętaj, że gorąca para może je odkleić! Nie zapomnij też wyprasować rękawów.

Prasowanie rantów ubrania

Na dyszę nałóż końcówkę ze szczotką do prasowania w kant, która pomoże Ci wyprostować ranty ubrania. Ranty, czyli końce ubrań, które ciężko wyprasować, kiedy trzyma się materiał ręką. Za pomocą końcówki ze szczotką zrobisz to łatwiej i bez kontaktu z gorącą parą. Jeśli Twój płaszcz nie jest wykonany z tkaniny z dłuższym włosiem, to nie wygładzaj go za pomocą końcówki ze szczotką. Służy ona do prasowania i czesania np. wełnianych płaszczy czy kaszmirowych swetrów. Zazwyczaj trencze wykonane są z gładkich materiałów, dlatego prasuj je bezpośrednio dyszą.

Kołnierzyk i pasek trencza

Za pomocą końcówki ze szczotką dokładniej wygładzisz też kołnierzyk oraz pasek od trencza. Włóż materiał pomiędzy dyszę a szczotkę i przeciągaj w dół. Potwórz tę czynność kilka razy, aby mieć pewność, że dana część ubrania jest prosta.

Steamer a żelazko

Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że wyprasowanie trencza za pomocą tradycyjnego żelazka jest praktycznie niemożliwe? Zazwyczaj tego typu okrycie wierzchnie oddajemy do profesjonalnej prali, która oczyści i wygładzi ubranie. Nie należy jednak korzystać z pralni zbyt często, a w domowym zaciszu możemy odświeżyć trencz za pomocą steamera. Wybierz zatem SteaMaster! Prasuj, odświeżaj, dezynfekuj, usuwaj nieprzyjemne zapachy i przywracaj pierwotny kształt swoim ubraniom.

Wszystkie modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym: https://www.steamaster.pl/shop/.

Skomentuj ten wpis