SteaMaster dla rodziny – w czym pomoże Ci parownica?

Powroty po wakacjach do pracy, szkoły i przedszkola bywają ciężkie. Obowiązki nawarstwiają się z dnia na dzień. SteaMaster to sprzęt, który świetnie sprawdzi się w codziennym życiu rodzin z dziećmi. To nie tylko zwykłe żelazko parowe, a bardzo przydatne urządzenie wielofunkcyjne! Ułatwi ono zatem nie tylko prasowanie, ale też np. zadba o czystość i dezynfekcję otoczenia, w którym żyjecie Ty i Twoja rodzina.

Parownica pomoże Ci wyprasować piętrzącą się stertę prania (albo zgodnie z naszą ideą – prasuj tuż przed założeniem ubrania i wyjściem z domu!) i ułatwi jesienne porządki, także w pokojach dzieci. Przede wszystkim jednak usprawni codzienne prasowanie, co wiąże się z szybszym wychodzeniem z domu. Daj sobie pomóc i zatrudnij SteaMaster!

Prasowanie ubrań dzieci

Pomyśl – poranek, wszyscy nerwowo krzątają się po domu. Czas, aby wyszykować dzieci do przedszkola i szkoły. Sterta niewyprasowanych ubrań, a do tego deska schowana gdzieś w szafie? Nic z tych rzeczy! Z parownicą SteaMaster zaczniesz nowe podejście do prasowania. Twój poranek już nigdy nie będzie tak wyglądał. Zapomnisz o godzinach stania przy desce, steamerem wygładzisz szybko i efektywnie. Ubrania zaraz po wypraniu chowasz do szafy i prasujesz dopiero tuż przed wyjściem. Dzięki temu oszczędzasz czas i siły, które spokojnie możesz później wykorzystać na relaks.

Jak prasować przy pomocy parownicy SteaMaster? Wystarczy powiesić ubranie na wbudowanym wieszaku steamera i przyłożyć dyszę do materiału. Wykonując ruchy z góry do dołu, gorąca para wnika do środka i rozprostowuje jego włókna. Dociera nawet w najmniejsze zakamarki ubranek i wygładza najcięższe materiały. Ponadto osiąga aż 100 stopni Celsjusza, więc zabija wszelkie bakterie. Ubrania może prasować też nastolatek. W mig nauczy się obsługiwać żelazko parowe, a Ty będziesz miała mniej obowiązków na swojej głowie.

Porządek w pokoju dziecka

Parownica to również urządzenie, które pomoże Ci w utrzymywaniu porządku w pokoju dziecka. Steamerem nie tylko wyprasujesz ubrania, ale i odświeżysz materiałowe powierzchnie takie jak materac, fotelik do samochodu czy nawet wózek. Dzięki wysokiej temperaturze pozbędziesz się także wszystkich wirusów zalegających w zabawkach, zarówno tych pluszowych, jak i plastikowych. Wystarczy dosłownie kilka minut, aby odzyskały swoją dawną świeżość. Sprawnie i wygodnie, a do tego bezpiecznie.

W pokoju dziecka nie brakuje również mięciutkich kocyków i pięknych poduszek dekoracyjnych. Zwykle wykonanych z materiałów, dla których częste pranie jest niewskazane. Z drugiej strony, jest to siedlisko drobnoustrojów. Parownica SteaMaster poradzi sobie i w tym przypadku. Jest bezpieczna dla wszystkich materiałów, nawet tych z koralikami czy cekinami. Dzięki systemowi regulacji pary możesz zapomnieć o przypaleniach czy nabłyszczeniach, a koce i poduszki odzyskają swoją pierwotną formę i świeżość. Ponadto steamer to także świetny sposób na czyszczenie zasłon i firan w pokoju dziecka. Dzięki jego pionowej konstrukcji możesz to zrobić bez ściągania ich z karnisza.

Jeśli nie masz jeszcze parownicy SteaMaster, wybierz swój model i przekonaj się sama, jak wygodna i pomocna jest w codziennym funkcjonowaniu rodziny: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Zdjęcia: Coccodrillo

Skomentuj ten wpis