SteaMaster jako pomysł na prezent

Czy Ty też masz już dość sztampowych zestawów kosmetycznych, niemodnych swetrów w mikołaje i kolejnej pary ciepłych skarpetek? Czy świąteczny prezent może być praktyczny i służyć przez cały rok? Oczywiście! Wystarczy, że postawisz na SteaMaster!

Parownica do ubrań to niestandardowy pomysł na prezent. Możesz podarować ją zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, mamie i tacie, a nawet babci i dziadkowi. Każdy z nas, przynajmniej od czasu do czasu, prasuje i chce robić to łatwiej i szybciej. Dlatego prasowacz parowy SteaMaster nie będzie kolejnym nietrafionym upominkiem, a przydatnym w domu gadżetem.

Steamer sprawdzi się nie tylko do prasowania ubrań, ale także odświeżania tych, których nie pierzemy w domu, m.in. płaszczy, marynarek czy kurtek. Zastosowanie znajdzie również w odświeżaniu materiałowych powierzchni, np. kanap, foteli, wózka czy zabawek dziecka. Parownica powinna znaleźć się w mieszkaniu każdego alergika. Gorąca para skutecznie zabija bakterie i roztocza na tkaninach. SteaMaster nie jest zatem zwykłym żelazkiem. To wielofunkcyjne, przyjazne domownikom urządzenie.

Steamerem prasuje się w pionie, bez  konieczności wyciągania deski. Zakładamy ubranie na wieszak, delikatnie naciągamy i dokładnie przykładamy dyszę do materiału. Wykonujemy ruchy do dołu tak, aby wygładzić tkaninę. Gorąca para wnika w głąb ubrania i rozprostowuje jego włókna, nadaje formę, a do tego usuwa nieprzyjemne zapachy. Po prasowaniu SteaMasterem garderoba jest gładka i świeża.

Jako pomysł na prezent polecamy trzy nasze najpopularniejsze modele:

EM-02

Mini prasowacz parowy

prasowacz-na-prezent-em-01

Sprawdzi się do szybkiego prasowania, tuż przed wyjściem z domu. Niezastąpiony w podróży. Jego kompaktowy kształt sprawia, że mieści się on w każdej walizce. Więcej dowiesz się o nim tutaj: https://www.steamaster.pl/shop/mini-prasowacz-parowy-em-02/.

EM-101

Stacjonarny prasowacz parowy

prasowacz-na-prezent-em-101

Srebrne cudo parowe dla każdego fashionisty. To flagowy model SteaMaster. Sprawdzi się do prasowania sukienek, szczególnie tych z aplikacjami, falbanami czy koronkami, jeansowych spodni, a nawet kaszmirowych swetrów, wełnianych płaszczy czy marynarek. Znajdziesz go tutaj: https://www.steamaster.pl/shop/prasowacz-parowy-em-101-2/?color=silver.

EM-303

Wyższy poziom pary

SteaMaster jako pomysł na prezent EM-303

Najmocniejszy ze stacjonarnych modeli polecanych do domu. Dla tych najbardziej wymagających. Sprawdzi się do prasowania koszul (nawet tych lnianych!), firanek czy zasłon. Do tego ma nowoczesny design i występuje w dwóch ponadczasowych kolorach: białym i czarnym. Kupisz go tutaj: https://www.steamaster.pl/shop/prasowacz-parowy-em-303-2/?color=white-pl.

Mamy nadzieję, że udało się nam Cię zainspirować!

Skomentuj ten wpis