SteaMaster – Który model wybrać na świąteczny prezent?

Coraz mniej czasu do Świąt, a Ty nadal nie wiesz, który model SteaMaster podarować bliskiej Ci osobie? Bez obaw, przychodzimy z pomocą! Prezent do 150zł.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że parownica SteaMaster to idealny pomysł na prezent pod choinkę. Niesztampowy i praktyczny, a te użyteczne są zawsze modne! Może masz jeszcze dylemat, który z prasowaczy wybrać? Otóż na tę okazję najlepiej sprawdzą się uniwersalne modele. Są to: EM-101 – klasyczny steamer stacjonarny; najczęściej wybierany przez naszych Klientów oraz EM-02 – ręczna parownica, do prasowania w domu i podróży. Tak naprawdę wszystko zależy od budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na prezent. Poniżej opowiemy Ci o tych dwóch prasowaczach.

 

PREZENT do 150 zł

EM-02 Mini Prasowacz Parowy

Mini parownica SteaMaster sprawdzi się w każdej sytuacji, nawet jako prezent do 150zł! Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi idealnie nadaje się do prasowania podczas podróży. Każdy z nas na pewno choć raz miał problem z pogniecionymi rzeczami w walizce. Niestety, nie wszystkie hotele są wyposażone w żelazko i deskę do prasowania. Dzięki temu małemu urządzeniu nie będziemy musieli walczyć z prasowaniem naszych rzeczy na łóżku, gdyż działa ono w pionie. Wystarczy dosłownie kilka ruchów od góry do dołu, przykładając dyszę do ubrania, aby gorąca para wniknęła i wyprostowała jego włókna. Również na co dzień taka mała parownica ma swoje zastosowanie. Zamiast wyciągać żelazko i deskę tuż przed wyjściem z domu, na co nie ma nigdy czasu, wystarczy podłączyć ją do kontaktu i w 60 sekund będzie gotowa do pracy.

Prezent do 150zł na świeta

Kup teraz Mini Prasowacz EM-02

 

PREZENT do 500 zł

EM-101 Stacjonarny Prasowacz Parowy

Jeśli masz nieco większy budżet na prezent, możesz postawić na stacjonarny prasowacz parowy SteaMaster. To właśnie model EM-101 jest najczęściej wybierany przez naszych Klientów. Parownica to przede wszystkim niesamowita wygoda. Możemy zapomnieć o godzinach stania przy desce. Dzięki niej prasowanie jest szybkie i przyjemne. Steamer radzi sobie nawet z najtrudniejszymi materiałami, jak kaszmir czy jedwab, których nie da się wyprasować żelazkiem. Plisowane spódniczki, koronkowe sukienki, lniane koszule – to, pod względem prasowania, jedne z najuciążliwszych ubrań. Ale nie dla naszej parownicy! Gorąca para wnikająca w materiał poradzi sobie z każdym zagnieceniem, nie niszcząc przy tym delikatnych tkanin. Oprócz tych podstawowych właściwości usuwa ona także kurz i roztocza zalegające w naszej garderobie. Prasowacz w modelu EM-101 prasuje pięć razy szybciej niż zwykłe żelazko, dlatego zaoszczędzony czas możemy spokojnie wykorzystać na relaks.

Prezent do 500zł na świeta

Kup teraz Prasowacz Parowy EM-101

Skomentuj ten wpis