SteaMaster w moim domu – Wasze opinie

Ostatnio postanowiliśmy rozpocząć nowy cykl „SteaMaster w moim domu”, w którym nasi Klienci dzielą się opinią na temat korzystania z prasowacza parowego SteaMaster. Mówią między innymi o tym co prasują najczęściej, jak wykorzystują funkcję odświeżania oraz czy dezynfekują w czasie pandemii. Zobaczcie sami!

Sprzęt SteaMaster jest już w Waszych domach od dłuższego czasu. Chętnie dzielicie się z nami swoimi przemyśleniami, dotyczącymi codziennego korzystania ze steamera. Poniżej przedstawiamy Wam pięć opinii, pięciu różnych osób, którym parownica SteaMaster kompletnie odmieniła podejście do prasowania. Może i Wam, pomogą one w podjęciu ostatecznej decyzji przekonania się do prasowania parą!

Ania

Model EM-303

SteaMaster to jak dotąd mój najlepszy zakup i szczerze polecam go każdej osobie, bo prasowanie jest niezwykle łatwe i można je polubić.

#PRASUJĘ

Od dawna szukałam jakiegoś prostszego sposobu na to, by prasowanie przebiegało sprawnie i szybko. Udało się – trafiłam na SteaMaster! Jest to świetny sprzęt, dzięki któremu w mgnieniu oka uprasuję koszule, sukienki, ciuszki mojej malutkiej córeczki (standardowym żelazkiem trwa to niebywale długo) czy nawet firany. Prasuje nim również rzeczy, które zwykłym żelazkiem nie udałoby się uprasować np. namiocik tipi.

#ODŚWIEŻAM

Jak prasuję to przy okazji odświeżam ubrania, których nie piorę po jednym użyciu np. marynarki, swetry czy płaszcze.

#DEZYNFEKUJĘ

W czasach koronowirusa oczywiście pomaga mi również w odkażaniu maseczek czy dziecięcych zabawek.

 

Pani Aldona

Model EM-303

na zdjęciu córka Pani Aldony - Patrycja

SteaMastera używam już od ponad 1,5 roku. To był jeden z najlepszych prezentów o jakim mogłam marzyć. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez niego. Moja rodzina również! Każde moje dziecko z łatwością się nim posługuje.

#PRASUJĘ

SteaMasterem prasuję wszystko: ubrania, firanki, zasłonki. Stoi na honorowym miejscu, więc uruchomienie go nie wymaga tyle czasu, co przy zwykłej desce i żelazku. Włączam guziczek, ustawiam moc pary i po chwili mogę z przyjemnością prasować.

#ODŚWIEŻAM

Odświeżam długo nienoszone kurtki, płaszcze, swetry, garnitury męża, kanapy czy poduszki.

#DEZYNFEKUJĘ

W dobie Koronawirusa odkażam klamki i maseczki, które nosimy. Materace z łóżek, tapicerkę w autach, buty i wszystko co tego wymaga.

 

Justyna

Model EM-101

#PRASUJĘ

SteaMasterem, a dokładnie właśnie tym modelem ze zdjęcia – EM-101, prasuję od 5 lat. Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Prasuję nim wszystko, nie zbieram już ubrań do prasowania, robię to przed wyjściem z domu.

#ODŚWIEŻAM

Odświeżam swetry, marynarki i płaszcze, czapki i chusty – wszystko to, czego nie piorę zbyt często. W domu odświeżam koce i poduszki ozdobne, zasłony – na zdjęciu odświeżam i przy okazji prasuję te nowe! 🙂

#DEZYNFEKUJĘ

Ostatnio wszystko! Okrycia wierzchnie, maseczki, tapicerowane meble, a nawet klamki.

 

Kasia

Model BW-03

#PRASUJĘ

Parownica SteaMaster to dla mnie prawdziwe wybawienie. Zapomniałam już, jak to jest stać godzinami przy desce do prasowania. Steamerem prasuję wszystko, ubrania córeczki, męża i swoje, ale dopiero przed samym wyjściem. W końcu sterty niewyprasowanych ubrań zniknęły z mojego domu! 

#ODŚWIEŻAM

W dużym domu kurz i roztocza zbierają się naprawdę w wielu miejscach. Do tego mamy małego towarzysza – kotka Lolę. Dlatego regularnie odświeżam materiałowe powierzchnie, kanapy, fotele, krzesła, a także materace w sypialni i pokoju dziecka.   

#DEZYNFEKUJĘ

Funkcja dezynfekcji bardzo mi pomogła w ostatnim czasie. Przede wszystkim by zdezynfekować swój mundur przed i po przyjściu z pracy. Zaczęłam też odświeżać i odkażać zabawki mojej córeczki, zarówno te pluszowe jak i plastikowe.

 

Laura

Model EM-04

#PRASUJĘ

SteaMasterem codziennie! 

Zawsze prasuje ubrania rano przed założeniem. Dzięki parownicy zajmuje mi to chwilę. Szczególnie pomocny jest w pracy na sesjach, kiedy szybko trzeba odprasować ubrania. Sprawdza się nawet w polowych warunkach.

#ODŚWIEŻAM

Odświeżam płaszcze i trenche przed sezonem. Odzyskują swoją świeżość po kilku miesiącach w szafie.

#DEZYNFEKUJĘ

Najczęściej maseczki. W aktualnej sytuacji SteaMaster okazał się ogromnym sprzymierzeńcem.

Wszystkie modele prasowaczy są dostępne w naszym sklepie internetowym: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Skomentuj ten wpis