SteaMaster we wnętrzach

Czy prasowanie może być zarazem efektywne i przyjemne? A sprzęt do prasowania tak ładny, by pasował nawet do najbardziej minimalistycznych wnętrz? Ze SteaMaster wszystko jest możliwe!

Design prasowacza parowego

Prosty i nowoczesny design prasowacza parowego SteaMaster współgra z różnymi wystrojami wnętrz. Nawet tymi najbardziej minimalistycznymi. Swoim wyglądem steamer przypomina odkurzacz i często też jest z nim mylony! Prasowacz dostępny jest w różnych kolorach, m.in. różowym, czerwonym, białym, czarnym czy – chętnie wybieranym przez naszych Klientów – srebrnym. Gama kolorystyczna sprawia, że możesz wybrać swój ulubiony tak, aby po każdym prasowaniu nie chować urządzenia do szafy. Nie musi być on zbędnym przedmiotem w Twoim salonie. Ba, może nawet być jego ozdobą!

Jeśli jednak wolisz schować prasowacz do szafy, możesz złożyć jego części. Wówczas będzie zajmował mniej miejsca. Złóż teleskopową rurkę oraz wieszak, następnie odkręć przewód dostarczający parę. Ze steamera możesz usunąć także całą górną część, aby została tylko jego baza. Poszczególne części schowaj do pudełka lub worka, aby się nie zgubiły.

SteaMaster wyposażony jest w kółka ułatwiające przemieszczanie sprzętu. Nie unoś prasowacza za rurkę czy przewód. Jeśli chcesz go przenieść, chwyć jego bazę.

Domowe zastosowanie steamera

Parownica w domu znajdzie zastosowanie nie tylko przy tradycyjnym prasowaniu ubrań, ale także do oczyszczania tapicerowanych mebli, kanap czy sof. Para wodna dotrze nawet do najbardziej niedostępnych miejsc, dodatkowo usuwając z nich bakterie i roztocza. Steamer nie tylko odświeży meble, ale także pozwoli pozbyć się z nich nieprzyjemnych zapachów. Aby prasowanie parą było jeszcze bardziej skuteczne, do dyszy możemy przymocować nakładkę szczotkującą, która dodatkowo wyczesze tkaninę. Prasowacz skutecznie usunie bakterie i roztocza, które zadomowiły się w materacach, kocach, kołdrach, poduszkach czy śpiworach. Ale o tym przygotujemy dla Ciebie oddzielny post!

Skomentuj ten wpis