SteaMaster zmieni Twoje podejście do prasowania

Założyliśmy, że 2018 rok upłynie pod hasłem: SteaMaster zmieni Twoje podejście do prasowania. Dlaczego? Tak naprawdę to Wy nas do tego zainspirowaliście. Może właśnie Ty, Drogi Czytelniku! Codziennie dostajemy od Was mnóstwo wiadomości, jak bardzo nasz sprzęt ułatwia Wam codzienne prasowanie i jak zmieniło się Wasze podejście do tej czynności. Jeszcze raz za każdą wiadomość – DZIĘKUJEMY!

Chcemy zatem, aby w Nowym Roku jeszcze więcej osób przekonało się do prasowania parą i zmieniło swój stosunek. O żmudnym prasowaniu tradycyjnym żelazkiem i wielogodzinnym staniu przy desce możecie już zapomnieć. Rok 2018 należy do SteaMaster!

Zmiana podejścia do prasowania

Zmiana podejścia do prasowania oznacza pozbycie się nabytych wcześniej nawyków. Otóż po praniu i wysuszeniu ubrań nie musisz zbierać ich do kosza, układać stosów rzeczy do wyprasowania na kanapie czy fotelu. Po praniu i wysuszeniu powieś je do szafy i poukładaj na półkach. Tak, dokładnie, pogniecione ubrania schowaj do szafy! A dlaczego nie? Kto Ci powiedział, że po wysuszeniu muszą być one od razu wyprasowane? Sami wytworzyliśmy tę regułę i niepotrzebną konieczność w życiu.

Prasowanie za pomocą SteaMaster

Na pewno zauważyłeś, że po wyprasowaniu ubrania i złożeniu go do szafy, często wyciągasz je znów pogniecione. I nierzadko zdarza się też, że tuż przed wyjściem i tak musisz je raz jeszcze „przeprasować”. Powielasz zatem tę czynność i tracisz czas.

Po praniu schowaj zatem ubranie do szafy i wyprasuj je tuż przed założeniem. SteaMaster jest gotowy do pracy w kilkanaście sekund. Nie musisz wyciągać deski! Wystarczy, że powiesisz ubranie na wieszaku i włączysz sprzęt. Delikatnie naciągnij prasowany materiał i bezpośrednio przyłóż do niego dyszę steamera. Przeciągaj w dół i górę. Gorąca para w mgnieniu oka rozprostuje włókna tkaniny! Jeśli wygładzasz koszulę, nałóż na dyszę końcówkę ze szczotką. Z jej pomocą efektywniej wyprostujesz mankiety czy kołnierzyk. Końcówka ze szczotką umożliwi Ci także wyprostowanie i dokładne wyczesanie swetra lub płaszcza.

Zmień swoje podejście do prasowania ze SteaMaster. Przekonaj się, a już nigdy nie będziesz stał godzinami przy desce.

Skomentuj ten wpis