Sukienka na Sylwestra – Jak wyprasować?

Sylwester to ten dzień w roku, kiedy możemy zaszaleć z ubiorem. Wyciągamy z szafy najbardziej wyjściowe kreacje. Cekinowe mini, falbaniaste tuniki czy długie, plisowane spódnice. Jednak największy problem mamy z wyprasowaniem tych szalonych sukienek. W tym dniu stacjonarne żelazko parowe SteaMaster szczególnie będzie nam bardzo pomocne!

Sylwester to prawdopodobnie najbardziej imprezowy dzień w roku. Świętuje go tak naprawdę każdy. Sposobów jest wiele, ale to właśnie sylwestrowe kreacje grają główne role tego dnia. Z reguły wybierane przez nas sukienki nie należą do najprostszych do prasowania. Odkryte plecy, efektowne cekiny, bufiaste rękawy czy drapowane spódnice. Jak sobie z nimi poradzić? Odpowiedź brzmi – wyprasować steamerem!

Błyszczące cekiny

Bogato zdobiona cekinami błyszcząca sukienka to zdecydowanie najczęściej wybierana przez kobiety kreacja na Sylwestra (w końcu każda z nas chce lśnić na parkiecie i przyciągać spojrzenia innych). Jeśli chodzi o jej prasowanie, to zadanie nie należy do najprostszych, gdyż zwykłe żelazko może zwyczajnie przypalić ozdobne świecidełka. Dlatego w tej sytuacji warto użyć stacjonarnego żelazka parowego SteaMaster. Wystarczy powiesić sukienkę na przymocowanym wieszaku i wykonywać ruchy z góry do dołu. Gorąca para, wydobywająca się z dyszy, wnika w głąb materiału i rozprostowuje jego włókna, nie nabłyszczając go. Steamer jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin.

Jedwabne falbany

Sukienki wykonane z jedwabiu to klasyczny i bardzo elegancki wybór na większe wyjścia. Jak poradzić sobie z tak delikatną tkaniną? Zdecydowanie potraktować ją parownicą, a nie tradycyjnym żelazkiem! Dzięki odpowiednio dobranej temperaturze możemy zapomnieć o przypalonych plamach na materiale, zaciekach czy wyświeceniach.

Ponadto, dzięki parownicy SteaMaster, z łatwością wygładzimy fantazyjne falbany na sukience, których prasowanie na zwykłej desce jest dość długie i mozolne. Prasując w pionie, unikniemy wszelkich kantów pozostawionych przez żelazko. Zagniecenia zostaną rozprostowane w mgnieniu oka, a falbany zyskają swój pierwotny kształt.

Wybierając stacjonarną parownicę SteaMaster, nie tylko odpowiednio zadbamy o nasze wieczorowe kreacje, ale dodatkowo zaoszczędzimy czas, którego zawsze nam brakuje. Steamer prasuje 5 razy szybciej niż zwykłe żelazko, dzięki czemu dodatkowe minuty możemy poświęcić na dobór odpowiednich dodatków i bez stresu wejść w nadchodzący Nowy Rok.

Wybierz swój model stacjonarnego żelazka parowego SteaMaster: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Skomentuj ten wpis