Świąteczne porządki – w czym pomoże Ci parownica SteaMaster?

Wraz z początkiem grudnia myślimy już o zbliżających się Świętach, a co za tym idzie, także o świątecznych porządkach. W końcu każdy chce jak najlepiej ugościć swoich najbliższych. Jak szybko i łatwo się z tym uporać? Z parownicą SteaMaster! To nie żart! Z pewnością pomoże Ci ona w wielu obowiązkach.

Black Friday oficjalnie rozpoczął sezon świąteczny. Zaczynamy kupować prezenty dla bliskich, dekoracje świąteczne do domu czy też akcesoria kuchenne. W tym istnym szaleństwie warto jednak pamiętać o domowych porządkach. Jak nie pogubić się w tym wszystkim i zrobić to sprawnie? Wraz ze SteaMasterem przychodzimy Wam z pomocą.

Odświeżanie i sprzątanie domu

Po pierwsze steamer świetnie sprawdzi się przy prasowaniu i odświeżaniu zasłon czy firanek. Nie musimy korzystać z pomocy pralni chemicznej. Wystarczy, że potraktujemy nasze tkaniny wydobywającą się z dyszy gorącą parą. Co więcej, nie musimy nawet ich ściągać, gdyż w przeciwieństwie do zwykłego żelazka, możemy to zrobić bez użycia deski do prasowania. U osób, które posiadają rolety, SteaMaster także znajdzie zastosowanie. Warto jednak pamiętać, że zaleca się to robić przy okazji mycia okien. Para osadza się wtedy na szybie, a nam wystarczy tylko ściągaczka, która z łatwością usunie zabrudzenia.

Parownica jest też pomocna przy czyszczeniu materiałowych powierzchni w domu, takich jak kanapa, fotele czy obicia na krzesłach. Nie potrzeba tutaj profesjonalistów. W domowym zaciszu sami możemy się z tym uporać, jednocześnie usuwając kurz i przywracając im dawną świeżość.

Parownica w kuchni

Jak uporać się z zaschniętym brudem w kuchni? Oczywiście gorącą parą! To właśnie dzięki niej zaoszczędzimy siły i nie będziemy musieli stać godzinami przy kuchence, próbując zeskrobać pozostałości po naszym gotowaniu. SteaMaster bez problemu usunie wszelkie tłuste plamy. Po przyłożeniu dyszy do kuchenki, wystarczy już tylko przetrzeć płytę ściereczką.

Materiałowe dekoracje świąteczne

Nie zapominajmy o odświeżeniu naszych materiałowych ozdób świątecznych, poduszek ozdobnych, obrusów czy bieżników. Przez rok nieużywania mogły się nieco zakurzyć na dnie szafy, dlatego warto je zdezynfekować, zanim postanowimy udekorować nimi nasze mieszkanie. Gorąca para usunie z nich wszelkie bakterie i roztocza. Z łatwością rozprasuje też świąteczne obrusy czy bieżniki na stół.

 

Wigilijne kreacje

Gdy już cały dom jest wysprzątany, odświeżony i gotowy na przyjazd najbliższych, zostaje nam ostatnia rzecz: przygotowanie kreacji wigilijnej. Jak wiadomo, nie obejdzie się tutaj bez prasowania sukienki, koszuli czy też garnituru. Dzięki steamerowi, który jest 5 razy szybszy niż zwykłe żelazko, zrobimy to sprawnie i z przyjemnością.

Już chcielibyśmy życzyć Wam wesołych Świąt, ale jeszcze do Was wrócimy z nowymi tekstami! 🙂

Skomentuj ten wpis