Szybkie prasowanie z mini parownicą SteaMaster

Pognieciona koszula tuż przed wyjściem z domu? A może spódnica wydobyta z czeluści szafy? To coś, czego najbardziej nie lubimy, zwłaszcza rano. Wychodząc codziennie w pośpiechu, nie mamy czasu na wyjmowanie żelazka i deski specjalnie dla jednej rzeczy. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się mini parownica SteaMaster.

Rano każda minuta jest na wagę złota. Wprawdzie mini prasowacz SteaMaster nie zastąpi nam stacjonarnego modelu, ale będzie świetnym dodatkiem. Sprawdzi się nie tylko w domu, w szybkim prasowaniu tuż przed wyjściem, ale również podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów (służbowych czy wakacyjnych), a nawet na uroczystościach, np. w przygotowaniach do wesela!

Prasowanie tuż przed wyjściem z domu

Jest ósma, za piętnaście minut musimy wyjść z domu, a zestresowani dopiero wyciągamy zgniecioną koszulę. Przyznajcie, każdy z nas był w takiej sytuacji! W tym trudnym momencie z pomocą przychodzi szybkie prasowanie mini steamerem. Nalewamy do niego wody, podłączamy do kontaktu, a ubranie wieszamy na wieszaku. Prasować możemy na dwa sposoby: trzymając wieszak w powietrzu albo zahaczając nim o róg szafy czy drzwi. Ważne jest, aby wykonywać ruchy z góry do dołu. Naciągając materiał, osiągniemy jeszcze lepsze efekty prasowania.

Tak samo jak w przypadku stacjonarnych modeli SteaMaster, nie musimy obawiać się o niedoprasowane czy uszkodzone aplikacje ubrania. Gorąca para dotrze nawet w najmniejsze zakamarki, pozostawiając hafty czy koronki proste i nienaruszone.

Mini steamer na wyjazdach

Modelu EM-02 oczywiście możemy używać na co dzień, ale świetnie sprawdzi się on również podczas wyjazdów. W hotelach nie zawsze mamy dostęp do tradycyjnego żelazka, nie mówiąc już o desce do prasowania. Dlatego też warto spakować mini parownicę. Jej kompaktowy kształt sprawia, że zmieścimy ją nie tylko do walizki, ale nawet do większej torby. Przyda się podczas wyjazdów służbowych i wakacyjnych, a także podczas uroczystości, np. na okoliczność wesela. Mini prasowaczem odświeżymy garnitur przed konferencją, letni kombinezon przed zwiedzaniem miasta czy też wyjściową sukienkę przed ślubem. Jedno urządzenie, a tyle możliwości! W sklepie SteaMaster znajdziemy też składany wieszak (https://www.steamaster.pl/shop/wieszak-skladany/) oraz woreczek chroniący przed kurzem (https://www.steamaster.pl/shop/woreczek-do-mini-prasowacza-em-02/).

Skomentuj ten wpis