Trudne do wyprasowania? Nie ze SteaMaster!

Sylwester oficjalnie rozpoczyna okres karnawału. Na tę wyjątkową noc wybieramy ubrania z ciekawych materiałów, które błyszczą na parkiecie w klubie czy wyróżniają się wśród znajomych na domówce. Nie oszukujmy się, każdemu zależy, aby w Sylwestra wyglądać dobrze, bo jak mówi przysłowie: „Jaki Sylwester, taki cały rok”. Nie możemy pozwolić sobie zatem, aby w Nowy Rok wejść w pogniecionych ubraniach.

Na Sylwestra czy karnawałowe imprezy szukamy ubrań, które są wykonane z ciekawego materiału, np. modnego ostatnio tweedu, czy są ozdobione aplikacjami. Wybieramy sukienki z fałdkami, bluzki z delikatnymi falbankami czy plisowane spódnice. Wszystkie te części garderoby trudno wyprasować za pomocą tradycyjnego żelazka, w niektórych przypadkach jest to nawet niemożliwe. Bo jak wyprasujesz żelazkiem plisy? Przecież nie chcesz ich rozprasować. Dla SteaMaster nie ma rzeczy do nie wygładzenia. Prasowacz parowy poradzi sobie z trudnym tweedem, lejącym dekoltem na plecach, falbankami czy plisami.

Prasowanie tweedowej marynarki

Tweedową marynarkę, jak z resztą wszystkie inne marynarki, wygładzisz i odświeżysz parownicą do ubrań. Wystarczy, że powiesisz ją na wieszaku steamera i będziesz dokładnie przykładać dyszę do materiału. Zagniecenia znikną w mgnieniu oka, okrycie będzie świeże i gotowe do założenia.

Prasowanie sukienki z dekoltem na plecach

To kolejna trudna do wyprasowania zwykłym żelazkiem część garderoby. Lejącego się na plecach dekoltu nie sposób wyprasować tradycyjną metodą. Steamer wygładzi go w kilkanaście sekund!

Prasowanie bluzki z falbankami

Bluzka z aplikacjami, zakładkami oraz falbankami na rękawach, a ponadto wykonana z delikatnego materiału, jest idealną rzeczą do prasowania dla SteaMaster. Wystarczy, że przyłożysz dyszę do tkaniny, a zobaczysz, jak znikają zagniecenia. Pamiętaj, aby wykonywać ruch w dół i w górę. Przy takich cieniutkich tkaninach nie musisz obawiać się o przypalenie. Steamer jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów materiałów.

Prasowanie plisowanej spódnicy

Plisy najczęściej występują w spódnicach lub sukienkach. Jest to ciekawa faktura materiału, której nie należy prasować żelazkiem. Pod jego wpływem plisy mogą się rozprostować. Gorąca para wydobywająca się ze steamera zmiękczy i rozprostuje włókna ubrania. Plisowany materiał będzie odświeżony, a plisy pozostaną nienaruszone.

Skomentuj ten wpis