Jakie urządzenie wybrać do prasowania w sklepie odzieżowym?

Urządzenie do prasowania to obowiązkowy element wyposażenia każdego sklepu odzieżowego. W końcu ubrania muszą się odpowiednio prezentować i zachęcać klientów do ich przymierzenia, a następnie zakupu. Nie ma mowy o jakichkolwiek zagnieceniach lub niedoskonałościach. Jednakże korzystanie z tradycyjnego żelazka w zestawie z deską do prasowania jest bardzo uciążliwe i czasochłonne. Dlatego w sklepach odzieżowych idealnie sprawdza się prasowacz parowy SteaMaster.

Parownica SteaMaster to urządzenie, które powinien posiadać każdy sklep, butik czy showroom marek odzieżowych. Dzięki niej można w łatwy i szybki sposób wyprasować i odświeżyć ubrania tuż przed ich powieszeniem na wieszak. Steamer nie tylko wygładzi materiał, ale też nada projektowi pierwotny kształt. Będzie się on zatem ładnie prezentował!

Szybkie prasowanie

Prasowanie za pomocą parownicy SteaMaster jest szybkie, łatwe i wygodne. Nie marnujemy czasu na rozstawianie sprzętu, gdyż wystarczy podłączyć steamer do prądu i powiesić na jego wieszaku np. bluzkę. Cały proces polega na przyłożeniu dyszy do materiału i wykonywaniu ruchów od góry do dołu. Dzięki prasowaniu w pozycji pionowej unikniemy niepotrzebnych zagnieceń, które powstają przy prasowaniu tradycyjnym żelazkiem. Gorąca para, wydobywająca się z prasowacza jest w stanie dotrzeć nawet w najmniejsze zakamarki. W mig rozprostuje włókna materiałów, a my dzięki niej prasujemy 5 razy szybciej niż zwykle.

Model BW-03

SteaMaster w modelu BW-03 został stworzony specjalnie z myślą o miejscach, gdzie dużo i często się prasuje. Jest zatem polecany do sklepów odzieżowych, butików czy showroomów. Wyróżnia się solidną konstrukcją i mocą do 2600 Wat, która pozwala na prasowanie nawet ciężkich i grubych materiałów. Dzięki trzystopniowej regulacji pary możemy dostosować moc steamera do prasowanego przez nas ubrania, nie martwiąc się o jego przypalenie czy nabłyszczenie. SteaMaster jest bezpieczny dla każdej tkaniny. Radzi sobie zarówno z falbankami, koronkami czy plisami. Nie niszczy ubrań, wręcz odwrotnie – nadaje im pierwotny i ładny kształt.

Parownica SteaMaster jest gotowa do pracy już w 45 sekund, dlatego też możemy po nią sięgnąć w każdej chwili, nie tracąc przy tym czasu, który możemy poświęcić klientom.

Dodatkowo każdy prasowacz parowy BW-03 wyposażony jest w specjalną podkładkę do prasowania, szczotkę do prasowania ubrań „w kant” oraz szczotkę czyszczącą.


https://www.steamaster.pl/produkty/profesjonalny-prasowacz-parowy-bw-03-2/ 

Model EM-303

Model EM-303, choć ma mniejszą moc (2000 Wat) niż BW-03, to również sprawdzi się do prasowania w sklepach odzieżowych, butikach czy showroomach. Poradzi sobie z ciężkimi i grubymi materiałami, a dzięki swojej eleganckiej budowie, świetnie zaprezentuje się w każdym wnętrzu. Jednak to model BW-03 jest najlepszym prasowaczem w ofercie SteaMaster. Głównie ze względu na wysoką moc – 2600 Wat. Jest on zatem najszybszy oraz najefektywniejszy w prasowaniu. Ponadto jego solidna konstrukcja oraz wykończenie z dbałością o detale sprawia, że jest też mało awaryjny.

https://www.steamaster.pl/produkty/prasowacz-parowy-em-303-2/

Skomentuj ten wpis