Wyprasuj świąteczne stylizacje ze SteaMaster

Świąteczne szaleństwo udziela się już wszystkim. Kupowanie i pakowanie prezentów, sprzątanie domu, gotowanie potraw – to nasze główne grudniowe obowiązki. Przygotowując się do Świąt, warto zadbać też o odpowiedni wygląd naszych stylizacji. Parownica SteaMaster pomoże Ci wyprasować ubrania na te wyjątkowe dni w roku.

Sprzątanie, gotowanie, prasowanie – to czynności, które zwykle pochłaniają nam bardzo dużo czasu. A tego szczególnie przed Świętami jak zwykle brakuje. Jest na to sposób! Z parownicą SteaMaster przygotujesz swoje świąteczne stylizacje w mgnieniu oka! W końcu steamer prasuje aż 5 razy szybciej niż zwykłe żelazko.

Prasowanie sukienek

Sukienki to zdecydowanie najczęściej wybierany element garderoby na wigilijny wieczór. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami tworzą elegancką wieczorową stylizację. Jednak ze względu na swoje wyjątkowe fasony, zwykle ciężko wyprasować je tradycyjnym żelazkiem. Plisy, falbany, cekiny czy koronkę zdecydowanie szybciej i prościej wygładzimy przy pomocy parownicy do ubrań. Wystarczy powiesić wybraną sukienkę na wbudowanym wieszaku steamera, przyłożyć dyszę do materiału i wykonywać ruchy z góry do dołu. Gorąca para wnika w głąb tkaniny, rozprostowując jej włókna i nie naruszając jej oryginalnego kształtu. Ozdobne wykończenia zostają w idealnym stanie, a sukienka zyskuje nienaganny wygląd.

Prasowanie delikatnych bluzek

Koszule i bluzki prasujemy dokładnie tak samo jak sukienki. Szybko, łatwo i skutecznie. Dzięki pionowej konstrukcji steamera zapominamy o odgnieceniach spowodowanych deską do prasowania i niedoprasowanych rogach. Gorąca para bez problemu dociera nawet w najmniejsze zakamarki. Ponadto regulacja pary pozwala na odpowiednie dostosowanie wyrzutu do tkaniny. Nie musisz już obawiać się nabłyszczenia czy przypalenia materiału. Parownica jest bezpieczna nawet dla jedwabiu!

Prasowanie marynarki

Marynarka to jedna z najtrudniejszych części garderoby pod względem prania i prasowania. Nie powinniśmy traktować jej tradycyjnym żelazkiem, za to gorącą parą jak najbardziej! Ta osiąga 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu usuwa nie tylko zagniecenia, ale i wszelkie zalegające bakterie. Żelazkiem parowym odświeżamy całą naszą garderobę bez konieczności korzystania z usług pralni chemicznych.

Przygotuj swoją świąteczną stylizację z parownicą SteaMaster. Wszystkie dostępne modele znajdziesz w naszym sklepie: https://www.steamaster.pl/produkty/.

Skomentuj ten wpis