Zwierzęta na kanapie? Oczyść ją ze SteaMaster!

zwierzęta na kanapie, oczyść ją z SteaMaster!

Masz w domu zwierzę i lubisz spędzać z nim czas na kanapie. Nie masz jednak ochoty prać jej zbyt często. Oczyść ją ze SteaMaster! Oprócz prasowania odświeżysz nim wszystkie materiałowe powierzchnie, a do tego usuniesz nieprzyjemne zapachy. To takie proste!

Czyszczenie kanap

Zwierzęta domowe, szczególnie psy i koty, lubią miękkie materiały kanap, foteli czy koców. Jeśli pozwalamy im na odpoczynek na naszych meblach, powinniśmy je częściej niż zwykle oczyszczać. Tym bardziej, kiedy zwierzęta spędzają czas na zewnątrz, przynosząc do domu brud i bakterie. Gromadzą się one na tkaninach i wchodzą w ich włókna. Częste pranie kanap domowymi sposobami jest czasochłonne i męczące, natomiast wynajmowanie specjalistycznych firm dość drogie. Do tego systematyczne czyszczenie mebli, tak jak pranie ubrań, trwale niszczy materiały. Prasowacz parowy SteaMaster nie zastąpi sporadycznego prania tapicerowanych mebli, ale pomoże na bieżąco je czyścić, usuwając przy tym wszystkie bakterie, roztocza oraz nieprzyjemne zapachy.

SteaMaster w walce z bakteriami

Prasowacz parowy tylko z pozoru ma nazwę kojarzącą się z prasowaniem. Oczywiście, jego głównym zadaniem jest prasowanie, ale posłuży Ci on także do sprzątania domu. Zastosowanie znajdzie przy wspomnianych już wcześniej kanapach, fotelach czy kocach, ale także przy odświeżaniu materacy, zasłon, dziecięcych wózków czy zabawek. Na wszystkich tych przedmiotach może znaleźć się Twoje wszędobylskie zwierzątko. Gorąca para, wydobywająca się z dyszy steamera, wnika w głąb materiałowych powierzchni, niszcząc bakterie i roztocza. Oczyszcza tkaniny, przywraca świeżość i nadaje im pierwotne formy. Dodatkowo parownica neutralizuje zapachy po Twoich pupilach. Od teraz możesz pozwalać im na wszystko!

Końcówka ze szczotką

Do odświeżania mebli na dyszę SteaMastera nałóż dołączoną do zestawu końcówkę ze szczotką. Dodatkowo wyczesze i perfekcyjnie wygładzi ona tkaniny. Aby oczyścić tapicerowane meble, przyłóż dyszę do materiałowej powierzchni i dokładnie przeciągaj w dół. Parownicę możesz używać w poziomie. Pamiętaj jednak, aby przewód dostarczający parę był zawsze wyprostowany. Zagięcie spowoduje nieprawidłowe przepływanie pary i uszkodzenie steamera.

Skomentuj ten wpis